- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1657 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Popitek12
5
Coś pięknego, poszedłem sobie do restauracji w Toronto, a tam kobieta z klasą, pięknie ubrana,... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1657 Culés
0
Jaki jest wasz wymarzony dla Barcy skład na przyszły sezon? Mój jest taki:
Emi Martinez/Alex Remiro - Grimaldo- Araujo-Christiensen- Azpilicueta - Pedri-Busquets-FdJ - Ferran-Haaland/Lautaro - Raphinha
4
@Emhyr 80 % skladu zmieniles xd
2
@Emhyr Wymienić 6/11 zawodników? To musi zadziałać! ;)
0
@kaamil1910 @Azi wymieniłem wiekowych i nie dojeżdżających zawodników raczej logiczne.
2
@Emhyr xDDDDDDDD
Teraz ten Raphinha to jakiś nasz zbawca? W ogóle gdzie jest Gavi? I jeszcze ten Lautaro haha... Dobry żart ten skład
0
@Adi123456789 Wstawiłem zawodników którzy byli łączeni z Barcą. Tak Raphinha to może być zbawca jeśli Dembele odejdzie. Gavi nawet teraz nie gra w pierwszym a ty chcesz go wrzucać do składu. Jest dobry ale zbyt agresywny dlatego nie pasuje do koncepcji zawodnika pierwszego zespołu tylko jokera na drugą połowę. Lautaro to opcja najlepsza jeśli nie wypaliłby Haaland bo Nunez to kot w worku.
0
@Emhyr Z tymi wiekowymi i niedojeżdżającymi zawodnikami trzeba jednak uważać. Pique w mojej subiektywnej opinii jest naszym najlepszym obrońcą, a Alba gra świetny sezon. Trzeba będzie ich powoli zastępować, ale nie jest sztuką np. wywalenie ze składu Alby i danie tam Grimaldo. Z kolei na drugiej stronie nie ma Desta, a jest Azpilicueta, który przecież w tym roku będzie miał dokładnie tyle samo lat, co Alba, czyli Alba nie dojeżdża i jest stary, ale Azpi już okej?
0
@Worny Azpi fizycznie jest kilka lat młodszy obserwując jego mecze. Coś jak Modric w Realu. Alba został przesunięty do rozgrywania i dorzucania piłek nie wjeżdżając do linii bocznej bo już jest za wolny.
0
@Emhyr Możliwe, nie oglądam Chelsea, więc nie mam na ten temat opinii. Ogólnie uważam, że nie jest najrozsądniejszym pomysłem wymiana praktycznie całej linii obrony i bramkarza (już pomijając fakt, że według mnie ter Stegen zostanie w Barcelonie i klub nie ściągnie nikogo z dwójki Martinez/Remiro na jego miejsce, co najwyżej dadzą szansę Peni lub ściągną kogoś za małe pięniadze).
Alba swoimi występami w tym sezonie się broni i nie zasługuje na usunięcie z pierwszej 11, z kolei para Christensen-Araujo brzmi okej, ale co z Garcią, też ma przyjść nowy transfer i od tak Eric out? No nie, tak nie może robić trener (rotacje tak, ale nie taka zmiana). No i co z Pique? On sam roli zmiennika raczej nie przyjmie (no i obecnie na nią nie zasługuje).
W transfer Haalanda ani Lautaro nie wierzę, tym bardziej jeśli np. wydanie takich pieniędzy na Norwega miałoby faktycznie zagrozić powoli odbudowywanym finansom klubu, więc nie uwzględniam ich w składzie Barcy na 2022/23.
0
@Worny Ja ich nie skreślam tylko po prostu byliby do rotacji jakby pasowali na mecz pod konkretnego przeciwnika. Od dłuższego czasu się mówi że Mats może odejść i już nawet Xavi o nim publicznie nie mówi a też wyszło że jest mocno nieprofesjonalny ze swoją rehabilitacją kolana i nie chce mu się robić pewnych ćwiczeń. Co do 9 ja akurat wierzę bo to Laporta a jak on sobie coś ubzdura z gwiazdą to ją ściągnie dla marketingu.
0
@Emhyr Xavi raczej nie pozwoli na odejście Marca, on sam też nie wygląda jakby chciał odchodzić (a przypominam, że umowę ma do 2025 roku). Jeśli chodzi o rehabilitację i brak profesjonalizmu to na wszystko trzeba patrzeć "przez palce". Może to być prawda, ale mogą to być też plotki dziennikarzy. A jeśli chodzi o 9 to Laporta może chcieć sprowadzenia gwiazdy, ale nasz prezes na szczęście słucha ludzi, który znają się na cyferkach bardziej niż on i jeśli będą wiedzieć, że ściągnięcie Haalanda jest zbyt ryzykowne to tego po prostu nie zrobią (i postąpią słusznie, bo przy wydaniu takich pieniędzy na jednego piłkarza nasz klub nie może popełnić błędu, bo to będzie kolejny cios i znowu będzie trzeba mozolnie naprawiać finanse, a tego nie chcemy).
0
@Emhyr Gavi to akurat przyszłość jest