- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1658 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Popitek12
5
Coś pięknego, poszedłem sobie do restauracji w Toronto, a tam kobieta z klasą, pięknie ubrana,... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1658 Culés
5
Genialna asysta. Czasy, kiedy Schalke było poważnym klubem.
@Khajio @MesQueUnClub96
6
@P33ck Majstersztyk Jurado.
1
@P33ck To było tak dawno temu. Dinozaur z prekambru w osobie Maryli Rodowicz dobił do 3/4 kariery.
0
@Khajio Myślisz, że Schalke ma szansę wrócić do czołówki Bundesligi, w ciągu powiedzmy 5 lat? Nie mówię zaraz o mistrzostwie kraju, ale do takiego poziomu sportowego, jakim dysponuje np, Leverkusen? Nie powiem, mam sentyment do Schalke.
1
@P33ck Taka możliwość jest tak naprawdę możliwa dla każdego klubu. Union mając średnich piłkarzy stał się drużyną z górnej części ligi dzięki trenerowi mającemu łatwość w zdobywaniu punktów. Stuttgart powrócił do Bundesligi za sprawą Mislintanta, który po porażce w Arsenalu podjął się nowej pracy i sprowadził kilka perełek za bezcen, za które (Silas, Mavropanos, Sosa, Mangala, Kalajdzic) mogą dorobić się nawet 100 milionów po odcięciu kosztów kupna. Schalke ma dość zdolną młodzież na tle reszty ligi, płynność finansowa kiedyś wróci i wszystko tak naprawdę rozbija się o sposób zarządzania. Wagner zrobił jedeno z najlepszych Schalke w ostatnich 10 latach, ale pół roku później już przez rok zostali prawdopodobnie bezapelacyjnie najgorszym w historii. Dobrze, że dali mu szanse w czasie kryzysu, ale aż za bardzo chcieli z nim współpracować dalej. Grammozis nie był trenerem na takie cele, mimo to go wybrali przez stosunkowo młody wiek. Teraz przyszedł legendarny Buskens, który właściwie jest na chwilę i jako strażak, braki w trenerce rekompensuje pozytywnym impulsem na zawodników. W ten sposób szybko nie wrócą. Nie wiem, dla mnie najlepszą opcją na nowy sezon jest ściągnięcie Farke zwolnionego z Norwich i to byłby fajny pomysł na start, ale ktoś musi zadbać o porządną eksploracje rynku.