La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1658 Culés

konto usunięte

5

Genialna asysta. Czasy, kiedy Schalke było poważnym klubem.



@Khajio @MesQueUnClub96

6

@P33ck Majstersztyk Jurado.

konto usunięte

1

@P33ck To było tak dawno temu. Dinozaur z prekambru w osobie Maryli Rodowicz dobił do 3/4 kariery.

konto usunięte

0

@Khajio Myślisz, że Schalke ma szansę wrócić do czołówki Bundesligi, w ciągu powiedzmy 5 lat? Nie mówię zaraz o mistrzostwie kraju, ale do takiego poziomu sportowego, jakim dysponuje np, Leverkusen? Nie powiem, mam sentyment do Schalke.

konto usunięte

1

@P33ck Taka możliwość jest tak naprawdę możliwa dla każdego klubu. Union mając średnich piłkarzy stał się drużyną z górnej części ligi dzięki trenerowi mającemu łatwość w zdobywaniu punktów. Stuttgart powrócił do Bundesligi za sprawą Mislintanta, który po porażce w Arsenalu podjął się nowej pracy i sprowadził kilka perełek za bezcen, za które (Silas, Mavropanos, Sosa, Mangala, Kalajdzic) mogą dorobić się nawet 100 milionów po odcięciu kosztów kupna. Schalke ma dość zdolną młodzież na tle reszty ligi, płynność finansowa kiedyś wróci i wszystko tak naprawdę rozbija się o sposób zarządzania. Wagner zrobił jedeno z najlepszych Schalke w ostatnich 10 latach, ale pół roku później już przez rok zostali prawdopodobnie bezapelacyjnie najgorszym w historii. Dobrze, że dali mu szanse w czasie kryzysu, ale aż za bardzo chcieli z nim współpracować dalej. Grammozis nie był trenerem na takie cele, mimo to go wybrali przez stosunkowo młody wiek. Teraz przyszedł legendarny Buskens, który właściwie jest na chwilę i jako strażak, braki w trenerce rekompensuje pozytywnym impulsem na zawodników. W ten sposób szybko nie wrócą. Nie wiem, dla mnie najlepszą opcją na nowy sezon jest ściągnięcie Farke zwolnionego z Norwich i to byłby fajny pomysł na start, ale ktoś musi zadbać o porządną eksploracje rynku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?