- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 715 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 715 Culés
11
Ten występ to również dedykacja dla wszystkich niby fanów, którzy mówią, że Messi nie pasowałby do Barcelony Xaviego i że najlepsze czasy ma już za sobą
3
@PatrychoO czyli zagrał z 15 słabych meczy w PSG i nie można mówić że się skończył, bo wystarczył jeden dobry w kadrze?
2
@FCB24 on ma w dupie PSG.
30
@FCB24 15 słabych meczy w PSG, ty chyba oglądałes te mecze w radiu
2
@zodiak_10 no to sobie obejrzyj. Wszyscy w PSG źli bla bla bla tylko Messi cudowny. Co, będzie miał z 4-5 kluczowe podania jak do tego zanotuje z 15 strat w środku boiska
5
@FCB24 ale boli chyba, że nie możesz po tym meczu najechać na Messiego, co?
0
@PatrychoO Niby fanów. Miałeś na myśli "niby fanów" Messiego czy FCB?
4
@AdamaTraore głównie tych, co na profilu mają napisane, że Messi to ich ulubiony zawodnik, a pieprzą, że by się nie odnalazł, skończył się itd. Natomiast fan Barcy również powinien rozumieć, że Barca to Messi, Messi to Barca i nie ma czegoś takiego jak "nie pasowałby".
0
@FCB24 wszyscy piłkarze którzy podejmują ryzyko notują straty,
13
@PatrychoO Za ultrasa się nie uważam, raptem byłem na dwóch meczach na Camp Nou, co sezon kupuje koszulkę i tyle, więc jestem raczej sympatykiem. Do Argentyńczyka mam wielki szacunek za to co zrobił, ale na jakiej pozycji miałby grać w Barcelonie? PS? Za wolny. Środek pomocy obsadzony dobitnie. Fałszywa 9? Znowu nie mamy napastnika. A nawet jeśli by wrócił i pograł sezon na najwyższym poziomie, to potem będzie zjazd z racji wieku. A ja chcę budować Barcelonę na młodych chłopakach, którzy mają jeszcze 10 lat gry albo i więcej przed sobą. Jeśli ktoś się mnie pyta kogo uważam za GOATa - odpowiadam Messi. Mój ulubiony piłkarz - Messi. Ale ta historia jest już skończona. Jeśli chce wrócić do miasta - proszę bardzo za zasługi zawsze jakaś praca powinna czekać na niego w biurach FC Barcelony. Ale jako piłkarz już nie. Chyba, że za dość niskie wynagrodzenie i bez żadnych przywilejów (grasz słabo - ława).
0
@zodiak_10 to tak jak większość ekspertów za 5 groszy flashcore I liczy się tylko kto strzelił
1
@AdamaTraore Jakoś Xavi mówi, że są dla Leo otwarte drzwi... ale widocznie nie wie co mówi.
1
@FCB24 W tym sezonie zagrał w PSG w 26 meczach.... zdobył 7 bramek i 10 asyst. Rozumiem, że dobre spotkanie to takie co bramkę zdobył?
0
@PatrychoO nie mówię o dzisiejszym meczu, nie oglądałem. Ale jeden mecz ma określić cały sezon? Śmieszne. Wg niektórych to on no z Realem dobrze zagral