- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1800 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1800 Culés
24
#PięknoRDR2 - część II
Widoczki:
https://zapodaj.net/545618e6f88ef.jpg.html
https://zapodaj.net/921f63ae8d874.jpg.html
https://zapodaj.net/25fc3c9f23cd0.jpg.html
https://zapodaj.net/f176ea25d8f28.jpg.html
https://zapodaj.net/12ed249d71504.jpg.html (fantastyczne detale konia - wybitnie zarysowane mięśnie nie mówiąc już o samej animacji)
https://zapodaj.net/6eaf2de90ef76.jpg.html
https://zapodaj.net/9a6bf944cf068.jpg.html
https://zapodaj.net/8ca7b9f70d99f.jpg.html
https://zapodaj.net/94a1e028726b2.jpg.html
https://zapodaj.net/d3f2136a05d7c.jpg.html
Dodatkowe:
Ku Klux Klan (świetnie są tam dialogi napisane, totalnie wyśmiewające KKK, coś jak Tarantino w Django).
https://zapodaj.net/b9aa7cda123f2.jpg.html
https://zapodaj.net/bb1182bab9714.jpg.html
Fajny detal - jeśli owce zaczynają się rozpraszać, to pies reaguje i zaczyna szczekać. Co więcej - w zależności w którą stronę owce zaczynają iść, to pies podbiega i stara się wskazać kierunek wędrówki. Takich małych detali jest tam cała masa. Coś pięknego.
https://zapodaj.net/c8354854010bf.jpg.html
@Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @IronSanHybrid @clyde @masq @Objectivo @Rewolucja123 @Kgorecki2500 @shinthps
3
@macio_944 Megaa :)) oznaczaj następnym razem :))
10
@macio_944 mamy 2022 rok, a jeszcze żadna gra nie zbliżyła się do takiego poziomu jak rdr2
3
@macio_944 realizm tej gry powala na kolana. Sam gram prawie codziennie w tę grę i powiem, że Rockstar po raz kolejny pokazał jak zrobić grę najwyższych lotów. Jak wychodzi gra ze stajni tego producenta, to wiedz, że będą wyznaczone nowe i granicę jeśli chodzi o świat gier. Ja czekam z niecierpliwością na GTA 6. Ciekawe co tam na nas będzie czekało?:)
0
@Joe_Pesci No bez jaj :D Chyba nie widziałeś nowego Horizona. Gniecie rdr2
9
@Joe_Pesci Zdecydowanie. Poziomem detali chyba tylko The Last of Us II, ale biorąc pod uwagę jak wielki jest RDR2 i że jest to gra open world, to dla mnie i dla wielu innych takie coś jest po prostu bardziej imponujące niż w nieco bardziej liniowym TLOU2. Choć Naughty Dog też zrobił kawał kapitalnej roboty - to oczywiste. Ale Rockstar to inna liga pod względem dopracowania i rozmachu.
Ponad 4000 developerów, a budżet ok. 900 mln $. To mówi samo za siebie. Dla porównania wspomnę, że W3 miał budżet ok. 70 mln $ :D
@Bykunn Gniecie? :O Porównania mówią co innego. 4 lata po premierze żadna gra nie jest w stanie rywalizować jak równy z równym na tylu płaszczyznach.
Poza tym Horizon ma wciąż gorsze generowanie dalszego terenu niż 4 letnie RDR2.
2
@Bykunn W jakich aspektach?
8
@Bykunn to Ty chyba w rdr2 nie grałeś xD
2
@macio_944 No kkk spotkałem nie raz. Jak tam się jeden z nich podpalił to było śmiesznie. Btw tęcze tez wyglądaj bardzo ładnie :)
5
@Bykunn Nie No Horizon ładny, a nawet bardzo, ale nie dorasta rdr2 do pięt. To jest właśnie fenomen Rockstara. Ile lat ma takie GTA V, a jak przepięknie wyglada i zachowuje się tam np. Woda.
3
@Bykunn serio? Teraz oglądam porównanie obu gier i ten Horizon to może czyścić buty RDR 2. Ja nie mówię, że to jest brzydka gra, ale szczegółowością i grafiką RDR jest lepszy na każdej płaszczyźnie. Ten Horizon ma podobną grafikę jak w Assassin's Creed Odyssey czy Valhalla.
0
@IronSanHybrid Nie mam zamiaru się z Wami kłócić. Dla mnie te zdjęcia które wrzucił Macio niczym nie zachwycają. Prawie każdy kadr fotograficzny z Horizon niszczy mi mózg.
@Piotr,1985 No a rdr2 jak Wiedźmin 3. Tak samo trafione porównanie :D
5
@Bykunn ale gra, to nie tylko grafika
( ktora w rdr2 i tak przeciez jest wybitna i moim zdaniem wiecej nie jej nie potrzeba )
1
@macio_944 Co to za piękno ja się pytam?
Jakieś bzdury, jakbym słyszał Dutcha który wymyśli pochwałe nawet dla najgorszej speluny jeśli akurat się w niej znajdzie. Gość potrafiłby wygłosić przemowe na temat piękna i niesamowitego projektu liny z której wykonany został dla niego stryczek na którym zaraz go powieszą.
Nie ma już pięknych widoków, są jedynie miasta, rząd i Pinkertonowie.
Jedyne piękno jakie się ostało to zakradnie się od tyłu do obozu tych durniów O'Driscollów i wystrzelanie ich jak kaczki zanim zdążą mrugnąć.
To upolowanie za pomocą łuku dziczyzny w postaci rodziny Portera.
To wrzucenie spętanej siostrzyczki Aberdeen do dołu w którym prawie skończyliśmy my a w którym skończyła jej matka i rozwalenie jej czaszki kalibrem .45 do akompaniamentu błagań by nie robić tego tam, w połowie zdania w którym przeprasza ową właśnie matke.
To w końcu złapanie tego przeklętego Ranczera który poraz stu piędziesiąty krzyczy żebym się wynosił gdy przejeżdżam 10 metrów od jego chaty i przeciągnięcie go koniem trzy tysiące trzysta stóp po dnie wyschniętej rzeki dopóki jego krzyki nie ustaną.
To jest piękno RDR2.
Micah miał racje - nie ma ocalenia, nie ma potępienia.
Nic nie ma.
Nie ma dobra, nie ma zła, są po prostu rzeczy.
Rzeczy które sprawiają że czujesz się dobrze albo źle i kawałek czasu pomiędzy narodzinami i śmiercią.
I tyle.
;)
2
@macio_944 uwielbiam tę grę. :D
1
@macio_944 majestatycznie to wygląda...
1
@Bykunn nie grałem, ale zgodzę się po samych gameplayach, że poziom detali w nowym Horizonie jest chory. I nie klocilbym się, która jest ładniejsza. To już jest taki poziom, że należy po prostu obie docenić.