La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1508 Culés

konto usunięte

3

Statystyki średnie ale trzeba podkreślić w jakim gra zespole. Adama w Wolves nie robił nic a u nas od razu był użyteczny tutaj może być podobnie.

0

@Emhyr Zastanawiam się czy Antony z Ajaxu nie byłby lepszy.

0

@Emhyr jak już nawolujesz żeby zobaczyć w jakim klubie gra to poza miejscem w tabeli trzeba by również zwrócić uwagę na to, że Leeds gra ofensywnie i jako zespół kreują dużo sytuacji, a Wolves gra defensywnie i akcji mają mniej niż Leeds

konto usunięte

0

@Kwiatek67 Niedawno pisałem porównanie obu panów na podstawie meczów: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11548144#comment-11548144

1

@Emhyr , @Kwiatek67 - nie porównujmy go z Antonym bo to nie ma sensu - na dzień dzisiejszy jest przepaść między nimi.
Porównywalne gole/asysty pokazują tylko tyle że Raphinha zjada Antonego - jeden gra w najtrudniejszej lidze świata i generuje 35% uczestnictwa w sytuacjach zakończonych golem, a drugi tylko 15%. Jeśli uwzględnić że podobne statystyki lub lepsze w Holandii ma około 20-30 piłkarzy to nie ma czego porównywać. Jakby w Holandii strzelił 20 goli i miał chociaż 10 asyst to można by było porównywać jeśli gra w dominatorze ligowym. Antony niczym się nie wyróżnia biorąc pod uwagę profil jakiego potrzebuje Xavi.

konto usunięte

0

@JarekS Jak napisałem Antony to jest dla mnie Coutinho tylko potrafiący grać na skrzydle no i z dużo lepszym dryblingiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?