- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1475 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1475 Culés
0
Pakt o nieagresji
Dzisiejszego wieczora, po GP Arabii Saudyjskiej, objawiło się zagrożenie dla powszechnej zgody kibiców F1, zawiązanej w 2021 r. w celu uregulowania interesów i zawiązania sojuszu, mającego na celu wspólne kibicowanie Maxowi Verstappenowi, któremu udało się powstrzymać Lewisa Hamiltona przed samodzielnym prowadzeniem w rankingu zdobytych mistrzostw świata, i wyprzedzeniem wielkiego kierowcy Ferrari, Michaela Schumachera. W zemście za podpisaną zgodę, kibice Hamiltona podawający się za kibiców Ferrari próbują zdestabilizować społeczeństwo Formuły 1, pokłócić je pomiędzy sobą, a w ostatecznej części skierować ich w stronę Mercedesa i Hamiltona. Dlatego podejmuję stanowcze środki zapobiegawcze, aby powstrzymać społeczną kłótnię. Wydaję pakt o nieagresji pomiędzy kibicami Red Bulla i Maxa Verstappena, a kibicami Ferrari i Charlesa Leclerca.
Dekret zostaje wydany 27 marca 2022 r.,
MesQueUnClub96.
5
@MesQueUnClub96 Przeproś rodziców
3
@MesQueUnClub96 Ale kto pytał?
https://ktopytal.info
1
@MesQueUnClub96 Niemcy chcą budować żelazną kopułę, a ona już na terytorium Polski xD
5
@MesQueUnClub96 Idz już spać. Jutro w kiblu będziesz majme od kumpli odpisywać.
3
@MesQueUnClub96 Generalnie jest tak. Kibice Hamiltona bedą trzymać kciuki za Leclerca w każdej sytuacji podważając Maxa, ponieważ wewnętrznie wiedzą, że Max pokonał ich idola i chcą sie dowartościować. Normalni kibice się cieszą, że Ferrari w końcu może wygrać i że może to zrobić z mocnym Red Bullem i Holendrem.
0
@Hosh Dzięki za info.