La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

0

NBA - Boston Celtics

jako trochę niedzielny kibic NBA może mi ktoś wytłumaczyć co się stało z Boston Celtics:)
nie powiem cieszy mnie to bardzo bo to moja ulubiona ekipa w NBA obok Minnesoty ale skąd ta nagła odmiana?

widzę Tatum od pewnego czasu ma same mocne mecze z +30 pkt:)

Derrick White tak odmienił ten zespół? oprócz niego i Daniela Theis chyba chyba kadrowo nic się nie zmieniło ostatnio?

1

@lucca87 Celtowie są obecnie najlepszą defensywą w lidze, mają top3 w lidze obrońcę- Williamsa. Tatum i Brown nauczyli się poświęcenia dla zespołu i bardziej się angażują. Dodatkowo, obaj nie grają już tak wielu izolacji, tylko bardziej dzielą się piłką. Na pewno Celtów, prócz Roba Williamsa, mniej dotykają kontuzje liderów (gdy Brown miał problemy grali słabo, teraz jest lepiej ze zdrowiem to i wyniki są). To tak po krotce co zaobserwowałem ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?