La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

2



Oj Eden, co się z Toba porobiło

2

@marcin62 Jak to co, przyszedł do realu i zaliczył kosmiczny zjazd. Bardzo częsty przypadek

5

@marcin62 Przy nim Dembele, Coutinho i Griezmann to bardzo dobre transfery.

3

@Coutinho007 No Hazard to posypał się jak nikt

0

@marcin62 Wyszydzany Luuk ma chyba nawet więcej goli niż Hazard.

0

@Coutinho007 Uważam, że Griezmanna w tym zaszczytnym towarzystwie, które wymieniłeś być nie powinno. Co jak co, ale on coś tam nam dał. Oczywiście, należy powiedzieć, że to niewypał transferowy, ale jednak coś pozytywnego z nim się wiązało np. występy w Pucharze Króla, a i statystyk nie miał tragicznych. Pozostała dwójka, którą wymieniłeś, według mnie to zupełnie inny poziom niewypału, choć Dembele teraz też zaczął coś pokazywać.

0

@Sau_Ron No ale z mocnymi rywalami to znikał i w CL jednak już tak kolorowo nie jest ze statystykami u nas u Griezmanna w dodatku zagrał 2 mecze dobre żeby następne 2 średnio i 1 słabo a w kolejnym na ławie wylądować tak wyglądała jego przygoda u nas niestety.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?