La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1191 Culés

7

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA:
Przedostatnia kolejka za nami.

Kanada - Jamajka 4:0. Kanada kolejna wygrana. Po rozbiciu Jamajki oficjalnie meldują się na MŚ. Z bramkami między innymi Larin (Besiktas) czy Buchanan (Brugge), ten drugi zaliczył również asystę. Do tego zagrał David (Lille) czy Hutchinson (Besiktas). Po stronie Jamajki, która w sumie już o nic nie grał jakoś brak zawodników z pierwszoligowych angielskich boisk. Zagrał były zawodnik Premier League - Adrian Mariappa (dziś Macarthur FC w Australii).

Salwador - Kostaryka 1:2. W drużynie gościa w bramce Navas, a gola strzelił Joel Cambpell (Arsenal, Villarreal). Zagrał również Bryan Oviedo (Everton, Sunderland).

Honduras - Meksyk 0:1. Gola strzelił obrońca Ajaxu Edson Alvarez, ponadto: Corona (Sevilla), Jimenez (Wolves), Lozano (Napoli), Herrera (Atletico), Diego Lainez (Betis) a w bramce Ochoa.

Na koniec pogrom USA - Panama 5:1. Hattrickiem popisał się Pulisic (Chelsea), dwa gole z karnego. Do tego bramkarz City Zackary Steffen, Musah (Valencia), Reyna (BVB) czy Busio (Venezia).

Larin (6), David i Pulisic (po 5) powalczą o która strzelców:)

@Colon @kryhaa @JimMorrisonFCB @amek555 @DonMajkeL @lukasbarca86 @Hajny @Ojciec5tkidzieci @Pawel13sz @Joe_Barbaro

1

1

@escarabajo
na papierze Kanada, Meksyk i USA wyglądają ciekawie, obstawiam że któryś z tych zespołów będzie w 1/8 MŚ

1

@lucca87 na papierze..., ale w rzeczywistości kiepsko. Meksyk słabo, albo remisy, albo męczarnie 1:0, z takim nazwiskami to powinni tam lać. Podobnie z USA. Meksyk 13 meczów i 15 goli, a USA 13 meczów i 21 goli. Gdyby odjąć im te 5 goli z dzisiejszego meczu do mamy tych goli 16. Więc niezbyt dużo. najlepiej wygląda Kanada i na nich po cichu liczę. Oby namieszali. Już któryś mecz nie gra Davies, jeśli się wykuruje na MŚ to będzie to duże wzmocnienie dla Kanadyjczyków. Myślę, że i Meksyk i USA zostaną zweryfikowane w grupach, co może tak samo czekać Kanadę. A może wszystko wyjdą z grupy:) Zobaczymy, jednak nazwiska nawet mocne ale poziom słaby, z resztą jak w Afryce.

1

@escarabajo
też jakoś najbardziej wygląda mi ta Kanada:) no nie robią szału te wyniki i może ofensywnie nie grają Meksyk i USA, ale z grupy mogą wyjść wygrywając nawet po 1:0:)
Afryka też słaba ale może Senegal/Nigeria coś namieszają
a Azja - też dawniej była Japonia, Korea coś potrafiła a teraz? to wróżenie z fusów trochę ale chyba też Azja nic nie zwojuje

ogólnie szkoda że taka rywalizacja Afryki, Azji czy Ameryk obu z Europa jest raz na 4 lata bo ciężko nawet ocenić siłę reprezentacji

1

@lucca87 Słuchaj kadrowo jest kilka naprawdę mocnych drużyn w Afryce, mocna jest również Japonia patrząc na nazwiska. Zobaczymy jednak jak ich Europa zweryfikuje. Zgadzam się, że mogłyby być częściej takie mecze.

Co do wygrywania po 1:0 to tak, masz rację, ale w grupie nie będą mieli Panamy czy Salwadoru a Hiszpanię, Francję czy Polskę!!(:D)

1

@escarabajo
to może być ten problem za rzadka rywalizacja z mocnymi ekipami, Japonia niby tak i niby nie, wg mnie kiedyś mieli znacznie lepszy kadrowo zespół

wiem że w grupie mocniejsze ekipy:) ale taki styl może im pomóc, fartowne 2 remisy 0-0 z ekipami z Europy, może jakaś fartowna wygrana 1-0 i wygranie z najsłabszym zespołem z grupy może dać awans:)

z Europy będzie 12 zespołów i max 2 w grupie, przy jakimś szczęśliwym wynik a przy takim stylu to możliwe może któryś z tych zespołów awansuje

szkoda ze mudial dopiero w grudniu 2022:(

ciekaw jestem jak zagra Katar i czy bardzo dostanie bęcki

0

@lucca87 Zobaczymy, nie takie tuzy nie wychodziły z grup:) w piątek losowanie:)

Mówisz w grudniu...? zobaczysz jak zleci:)
Co to Kataru to jest tam kilka nazwisk ciekawych, ale raczej na ichniejszą ligę. Myślę, że zbiorą srogie baty. Co prawda ostatnio wygrali 2:1 z Bułgarią, ale nie dawno dostali po 4 od Serbii i Irlandii:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?