La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1582 Culés

4

Jeżeli pakiety sankcyjne są takie, że można je ominąć albo są zbyt słabe, to bezpieczeństwo Ukrainy jest tylko iluzją, a cenę za to płacą jedynie Ukraińcy.

Nie mam siły, na co czekacie, na użycie broni chemicznej? - To, co zrobili do tej pory rosyjscy żołnierze, nie zasługuje na nałożenie embarga na rosyjską ropę i gaz?.

Włochy zgodziły się być jednym z gwarantów bezpieczeństwa Ukrainy.

Wołodymyr Zełenski.

1

@Hubsao Kraje zachodu już dawno się skompromitowały. Ostre sankcje powinny wejść od razu. To powinno być uderzenie najmocniejszego kalibru. Niestety w grę wchodzi polityka i prywatne biznesy. Po tym jak Anonymous skończą ujawniać brudy Rosji i Białorusi powinni zacząć ujawniać, kto tak naprawdę chciał by ta wojna wybuchła i trwała tyle ile trwa.

1

@Hubsao No tak tylko takie embargo na gaz czy ropę, prędzej czy później zabrałoby jego największą broń czyli społeczeństwo europejskie. Jakkolwiek o zabrzmi to my jesteśmy już ludźmi żyjącymi na pewnym określonym poziomie. Niestety gdyby ceny przekroczyły pewną granicę rozsądku lub zrobiło się zimko w domu, to bardzo szybko ludzie by zapomnieli o wojnie na Ukrainie.

3

@Hubsao Rozumiem że musi tak mówić, ale im bardziej bedzie atakował zachód tym bardziej zniechęci obywateli tych krajów do Ukrainy. Sankcje są dobre na tyle ile mogą być. Odejscie od gazu/ropy nie jest takie łatwe nawet Polska ma problem by odejsc od wegla z rosji @hayek to samo miałem poruszyć, ale stwierdziłem że zaraz sie rzucą że dbam o siebie, a nie o Ukraine.

konto usunięte

0

@hayek @Hubsao naiwne myślenie osób w kontekście tego, że np. takie Włochy, Francja, Holandia, itd. zrujnują własne gospodarki, swój status społeczny na rzecz Ukrainy. Ja i tak jestem zdziwiony, że tyle sankcji zostało nałożonych na ruskich. To, żeby dojechać ekonomicznie Rosję jest głównie w interesie Europy wschodniej.

1

@Kurkmen Nie oszukujmy się zwykłym ludziom jakby przyszło płacić za gaz/rope jeszcze wiecej to też by im się szybko odwiedziła pomoc Ukrainie.

konto usunięte

1

@takisobiektos no jakby np. paliwo skoczyło do załóżmy 10 zł, gaz 5 zł za litr, itd. to zdecydowanie bardzo szybko pomoc zamieniłaby się w niechęć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?