La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1065 Culés

1

RAPHINHA

Jeśli Dembele odejdzie to wg mnie transfer takiego zawodnika to mus, nawet za kwotę ca. 40-50, szybki skrzydłowy z kiwką

Postawiłbym też na pozostanie Adamy, jeśli chcemy za rok walczyć na wszystkich frontach kadra musi być szeroka i zbilansowana

Może do któregoś z nich uda się dorzucić aby zbić cenę Trincao, Mingueza, Puig, Neto, Pijanić, Depay?

Auba, Ferran, Raphinha, Fati, Adama, Luuk (jako 7 piłkarz w ataku) + jakaś młoda 9 i byłoby super:)

może to niepopularna opinia ale Dembele wreszcie gra bardzo dobrze i jego zastępstwo będzie bardzo ważne w przyszłym sezonie, musimy mieć 2 szybkich, robiących wiatr skrzydłowych i dla przeciw wagi po drugiej stronie kogoś wolniejszego ale świetnie czującego grę i wychodzącego do prostopadłych podań - Ferran/Fati

pozostała część kadry mam nadziej to bedę wolne transfery Kessie, Christensen, Azpilicueta:)


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?