La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1099 Culés

konto usunięte

3

Najgorzej mnie bolą te wypowiedzi w stylu „a na mundialu to nic nie będzie”, „z takim graniem to my tam nic nie ugramy”.
Ci sami ludzie takimi wypowiedziami pompują balon, który zakłada ze my tam musimy coś ugrać. Otóż nie, nikt nie odbiera tym chłopakom ambicji, ale tez trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - ten awans to pewien sukces i wszystko powyżej wyjścia z grupy to kolejny sukces.

2

@Vintee Nie no pewnie, mając takich piłkarzy jak Zieliński, Glik czy Lewandowski przerżnijmy 3 mecze xddd

konto usunięte

1

@tobiasson92 Glik? Serie B, to fakt, potężny piłkarz. Poza Zielińskim, Lewandowskim i ewentualnie Szczęsnym cała reszta to średniacy i co Ty chcesz tym ugrać?

0

@Image Grecja ze słabszymi zawodnikami zdobyła ME, Dania nie mając silniejszej kadry awansowała do półfinału ME, Islandia 1/4 Euro, Walia 1/2 Euro. Dalej wymieniać? Ja nie oczekuje Bóg wie czego, ale wyjście z grupy powinno być w naszym zasięgu.

konto usunięte

0

@tobiasson92 No i my też byliśmy w 1/4 ME. Takie wyniki zdarzają się raz na milion lat i nam też się zdarzyła w 2016.

konto usunięte

0

@tobiasson92 1. W żadnym zdaniu nie powiedziałem ze mamy przegrać wszystkie mecze. Co do zasady jedziesz na mundial wygrać wszystko.
2. Spoko przykłady, na kazdym turnieju zdarzają się takie przypadki, ale to niczego nie zmienia w tym kontekście.
3. Nie powiedziałem ze wyjście z grupy jest poza zasięgiem, to sam sobie dodałeś.
4. Idź porównać gdzie gra dzisiaj Glik, a gdzie grają środkowi obrońcy wszystkich finalistów jak chcemy mówić o personaliach.

Nie jedziemy na mistrzostwa przegrywać - nikt tego nie mowi, ale z drugiej strony mierzmy siły na zamiary. Inaczej będziemy wiecznie sfrustrowani, ale to takie polskie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?