La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 829 Culés

konto usunięte

0

Właśnie sobie zdałem sprawę, że mija już 20 lat od ostatniego Mistrzostwa Świata dla Ameryki Południowej- co jest najgorszą serią w historii kontynentu. Potężna dominacja Europy. W ciągu ostatnich 5 Mundiali, w półfinale zaledwie 4 razy meldowały się zespoły z Ameryki, z Europy- 15, oraz 1 z Azji.

konto usunięte

2

@koziar przeklęty 2014 rok

2

@koziar I pewnie poczekają jeszcze dłużej. Patrzę na tę kadrę Brazylii, bo tu mi ostatnio ktoś za główny argument przyjscia Raphinii podawał, że gra w kadrze i tam naprawdę może ze 3 piłkarzy chciałbym w Barcelonie. To już nie czasy MŚ 2002 gdzie tam gwiazda na gwieździe była.

konto usunięte

1

@Uukasz_93 Też tego nie widzę, choć mocno trzymam kciuki za Argentynę w tym temacie. Europa wyprzedziła potężnie tamtejszą piłkę pod każdym względem.

1

@koziar Europa zdecydowanie wyprzedziła Amerykę Płd. w piłce nożnej. Obawiam się, że ta różnica będzie się tylko coraz to bardziej powiększać i już niedługo mało jaka reprezentacja z Ameryki Południowej, będzie mogła rywalizować na równym poziomie z europejskimi gigantami.

konto usunięte

1

@Sau_Ron Koniec końców jednak pieniądze grają. Wśród światowych, footballowych potęg są praktycznie same państwa z silnymi gospodarkami i potężną bazą finansowo-organizacyjną oprócz właśnie tych z Ameryki Południowej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?