- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1392 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1392 Culés
0
Grupa Czesia
⚽Argentyna
⚽USA
⚽Polska
⚽Kamerun
Jak widzicie szansę na wyjście z tej grupy?
2
@AmigoBlancos Fajna i w sumie kazdy moglby z niej wyjść.
0
@AmigoBlancos Ja myślę że byśmy wyszli.
0
@AmigoBlancos Awans pewny
0
@AmigoBlancos Zarówno USA jak i Kamerun są do pokonania.
Co do Argentyny to wiadomo, że byliby faworytem, ale jak to mawia klasyk ''niemożliwe nie istnieje''
1
@AmigoBlancos Mnie tylko zastanawia skąd przeświadczenie, że Polska miałaby mieć łatwo z drużynami z innych kontynentów (nie mówię, że Ty tak uważasz, po prostu takie widać tendencje wśród komentarzy)? Przecież drużyny z Ameryki, czy Afryki w większości są dużo lepiej przygotowane kondycyjnie i szybkościowo, również technicznie i uważam, że z takim USA czy Kamerunem wcale nie mielibyśmy łatwej przeprawy.
1
@AmigoBlancos jak zwykle mecz otwarcia, mecz o wszystko i o honor;)
9
@AmigoBlancos
K amerun
U sa
P olska
A rgentyna
No co mogę rzec, gówniane szanse.
0
@Barca1992 Żebyś się nie zdziwił czasem :)
2
@PodkarpackiKibic ale to jest mundial, a ja oglądałem wszystkie nasze występy od mundialu 2002 i zawszę było tak samo:P
0
@Barca1992 No ta bylo tak samo to tym razem również tak będzie w ogole poco tam jade jak już wiadomo co będzie
0
@AmigoBlancos A ja bym obstawił, że z takiej grupy Polska by wyszła. Obawiałbym się meczu z Kamerunem. Mam wrażenie, że lepiej gramy, gdy na papierze nie jesteśmy faworytem, dlatego Argentynę moglibyśmy ograć :)
2
@JimMorrisonFCB
Na ostatnim mundialu mieliśmy też kontynentalna grupę i z Senegalem i Kolumbia nie wyglądaliśmy dobrze delikatnie mówiąc :D
0
@AmigoBlancos Ostatnie turnieje chyba już nauczyły, że nie ma tam słabych zespołów, a z drugiej strony nawet z Hiszpanią dało się zremisować. Wszelkie kalkulacje są zatem bez sensu.