La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1276 Culés

0

Nie wiem czy WP dziś trolluje czy Kaczyński znowu wraca do tematu Smoleńska... Serio? Gadanie że tam był zamach, tylko nie ma na to dowodów... Jestem w stanie nawet uznać że to był zamach. Ktoś świadomie wydawał nielogiczne polecenia pilotom żeby ich zmusić do ładowania. W takim kontekście jestem w stanie uznać że to faktycznie był zamach na wszystkich pasażerów. W innym proszę o dowody. Tylko jakieś wiarygodnie a nie sfabrykowane przez Macierewicza i jego bandę przepłaconych "specjalistów" od teorii fikcyjnych.

2

@Azi Słuchaj....zaczne od tego że ja nie jestem zwolennikiem rządów PiS a Kaczor jest człowiekiem którego gadka przyprawia mnie o mdłości ale......
Patrząc na tą katastrofe zdrowo rozsądkowo i obserwując zachowanie Tuska i Putina po tym całym zajściu można mieć duże podejrzenia że ktoś im pomógł.
Dochodzi do tego serwis samolotu przed całą katastrofą, samolot był w naprawie w Rosji...Jeśli już ktoś w tym maczał palce to napewno Rosyjskie służby specjalne i jeśli tak było to raczej nigdy na to dowodów nie będzie bo po prostu działają dobrze i wszystko jest tajne
Gdyby nie mieli nic do ukrycia to wrak był by kilka dni po katastrofie w Polsce,

0

@DamianBarcaCule ja nie wątpię że ktoś im pomógł nie udzielając niezbędnego wsparcia czy informacji. Ale to nie znaczy że tam była celowość rozbicia samolotu z inicjatywy ruskich. Bo decyzję o tym żeby ładować na siłę a nie zawracać/szukać innego lotniska to już są kwestie decydentów z naszej Polskiej strony. Więc odpowiedzialność za złe decyzje też leży po naszej stronie.

Większość ludzi dorosłych wie że jak się podejmuje głupia decyzję to trzeba ponieść za nią odpowiedzialność. Szukanie w tym "zamachów" niczego nie zmieni.

1

@Azi rosyjscy kontrolerzy nie wydawali raczej poleceń typu macie lądować, lądujcie bo was zestrzelimy albo lądujcie smiało, wszystko widać a na dole czeka zimna wodka...

1

@DamianBarcaCule "Gdyby nie mieli nic do ukrycia to wrak był by kilka dni po katastrofie w Polsce," A nie bierzesz pod uwagę myśli, że im jest na rękę aby różne teorie spiskowe krążyły po Polsce i budziły podziały?

0

@Mezocyklon87 problem w tym że podobne polecenia wydał ktoś na pokładzie... I niestety zamiast tego kogoś uciszyć to się posłuchali. Efekt jest jak każdy widzi :(

0

@Azi a ty weź pod uwage że samoloty często lądują w mgle i przyrządy naprowadzające na lotnisku zawsze naprowadzają samolot NA PAS i jedyny kłopot to widoczność pasa ale od tego są przyrządy wysokościowe. Żaden przyrząd sprawnie działający nie naprowadzi samolotu 100m w bok od pasa no cnhyba że działą niesprawwie. Akurat pilot który pilotował Tupolewa miał duże doświadczenie i to czy generał czy prezydent zmuszali go do lądowania nie mogło mieć w żaden sposób wpływu na kierunek podejścia do lądowania.
Poczytaj troche wypowiedzi pilotów na ten temat, może troche cię to rozjaśni

0

@DamianBarcaCule czyli jednak są dowody? To czemu świat jednak uważa inaczej?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?