- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1785 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1785 Culés
7
"Magdalena Andersson powiedziała, że nie wyklucza przystąpienia jej kraju do NATO. Słowa szwedzkiej premier zaskakują, tym bardziej, że jeszcze trzy tygodnie deklarowała jasno: "Nie chcemy przystąpić do Sojuszu"
"Zaskakująca deklaracja padła na antenie telewizji SVT. - Nie wykluczam w żaden sposób członkostwa w NATO - powiedziała Magdalena Andersson, dodając, że trwa przegląd polityki bezpieczeństwa kraju."
"- Chcę, abyśmy przeprowadzili dokładną analizę naszych możliwości w tej sytuacji, zagrożeń i ryzyka z nimi związanego, aby podjąć najlepszą dla Szwecji decyzję - kontynuowała szefowa rządu w Sztokholmie"
"Zmiana polityki Sztokholmu zaskakuje. Kraj wprawdzie od lat blisko współpracuje z Sojuszem, jednak do tej pory władze Szwecji zapewniały, że są dalekie od myśli o członkostwie w NATO."
"24 lutego, w dniu inwazji Rosji na Ukrainę, Andersson wykluczyła możliwość ubiegania się o członkostwo. - W takiej sytuacji jak ta ważne jest, aby długoletnia szwedzka polityka bezpieczeństwa pozostała niezachwiana. Musimy być przewidywalni i jednoznaczni - powiedziała wówczas."
"Wypowiedź szwedzkiej premier sprzed trzech tygodni też dystansowała Sztokholm do ewentualnego przystąpienia do NATO. Pani premier stwierdziła wtedy, że wstąpienie Szwecji do Sojuszu, mogłoby zdestabilizować sytuację bezpieczeństwa w Europie Północnej."
"Na temat ewentualnego wejścia Szwecji do NATO głos zabrała także Moskwa, która stanowczo się temu sprzeciwia, tak samo jak w przypadku sąsiedniej Finlandii."
"Sami Szwedzi również zmieniają podejście do Sojuszu. Najnowsze badania opinii publicznej wskazują, że od czasu rozpoczęcia wojny w Ukrainie wzrosło poparcie dla ubiegania się o członkostwo w NATO. Za takim rozwiązaniem opowiada się około połowy społeczeństwa. Odsetek osób sprzeciwiających się członkostwu spadł do około 25-30 proc."
"Temat ewentualnego wstąpienia do Sojuszu będzie prawdopodobnie jednym z ważniejszych w nadchodzącej kampanii wyborczej, które odbędą się we wrześniu tego roku." [WP]
Szwedzi, dawajcie. My was chętnie powitamy.
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323
3
@Kgorecki2500 "Na temat ewentualnego wejścia Szwecji do NATO głos zabrała także Moskwa, która stanowczo się temu sprzeciwia, tak samo jak w przypadku sąsiedniej Finlandii." XDDDD Ale co im kurwa do tego, za kogo oni się uważają?