La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1634 Culés

0

Czy Real kiedyś dostal oczywistego karnego według niektórych tu? Czy każdy karny jest drukowany

konto usunięte

0

@PodkarpackiKibic Nigdy, kazdy z dupy.
Pozdrawiam

0

@PodkarpackiKibic
Nie no pierwszy karny raczej oczywisty, dwa pozostałe bardzo wątpliwe, a ostatni po wielu powtórkach to dla mnie śmiech na sali.

1

@PodkarpackiKibic nie widziałem ich. Ale 3 to trochę dużo jak na 1 mecz

Komentarz usunięty

0

@PodkarpackiKibic Nie. Real to najbardziej skorumpowany klub na świecie. Macki Pereza sięgają głęboko w prawie każdą organizację związaną z piłką nożną. Wprowadzono VAR, który wymusza na sędziach podejmowanie prawidłowych decyzji to nagle Real nie potrafi zdobyć żadnego trofeum. To jest klub mem, z najgorszą bazą kibiców.

0

@Rust_Cohle dzieki tez pozdrawiam.
@NoziX1 drugi karny wątpliwy tez według mnie, niektórzy piszą że nawet 1 byl wątpliwy xd
@tbas xd
@Zoker xd

0

@PodkarpackiKibic
Tak ale przy drugim chociaż kontakt był (Rodrigo szukał tego faulu). W ostatnim to nie wiem kto tam Mendy chyba sam się zaplątał w nogi obrońcy, nie ma mowy o faulu, komentatorzy na Viacom się złapali za głowy.

0

@tbas co znaczy za dużo?xd jakby były faule to mają nie gwizdać czy co

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?