La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

0

Robił ktoś z was karierę klubem z mls w fifce? Bo mnie kusi wziąć Inter Miami :D licencja mlsu jest itp. Fajna sprawa, no i też inny sezon etc, inaczej to wszystko jest rozplanowane
Jestem ciekaw jakie podejście do transferów mają ci zawodnicy z wyższa ocena

0

@VegetaPolska normalnie będą przechodzić, to tylko FIFA. Jak grałem karierę klubem z najniższej ligi niemieckiej to po 3-4 sezonach już każdy zawodnik normalnie przychodził.

1

@Dzemik55 no ale jak ktos ustawi surowe negocjacje to np ci topowi zawodnicy nie będą chcieli przechodzić do lig np niemieckiej czy francuskiej bo beda argumentować ze to jest dla nich za słaba liga.

0

@VegetaPolska a, to wybacz, nie wiedziałem że dodali jakieś opcje co do negocjacji, ja mowilem o Fifie 20 akurat.

0

@Dzemik55 no :D
Jest takie coś jak luźne negocjacje i surowe. Ja ze lubię mieć nie za łatwo to daje zawsze surowe. Przez to jak się gra karierę klubem z niemieckiej czy francuskiej to ci z premier league czy la ligi nie chca do niej przychodzić jak mają wysoka ocenę. Tak samo nie da się robić transferów np Barca Real. Wyskakuje komunikat że klub nie robi transferów z tradycyjnym rywalem. Nawet jest tak z Rayo i Realem, klubami premier league itp.

1

@VegetaPolska o, to ciekawie dość, ruszyli trochę ten tryb kariery. Fajnie, fajnie :D

0

@Dzemik55 bez przesady, takie opcje negocjacji to ja pamiętam już w 17

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?