La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1214 Culés

4

Tylko w tym jednym miesiącu rozdano około 4 proc. węgierskiego PKB. Rząd zapłacił podatki za każdego, kto ma dzieci. Po raz pierwszy od 12 lat wypłacono "trzynastkę” emerytom. Pracownicy policji i wojska otrzymali premię stanowiącą równowartość sześciomiesięcznej pensji. Rozdano uczniom 100 tysięcy tabletów w szkołach. Jeszcze raz przypomnę: to wszystko w lutym. W rezultacie mamy największy deficyt budżetowy od upadku komunizmu.

Pis dostał pewnie wzwodu.

3

0

@arasz1819 apropo deficytów, za luty było 11 mld u nas, PIS nie ma czego się wstydzić.

4

@NaFazieHitman Wow, teraz przekręty Orbana to też "wina Tuska". To już jest wyższy poziom odklejenia. Koleś kupuje głosy, a ty porównujesz to do niespełnionych obietnic.

0

@mkord no chociaż się wywiązuje z obietnic lol

2

@NaFazieHitman On tego nie obiecywał. Zobaczył, że słupki się nie zgadzają to rozdał kasę tępemu ludowi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?