La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 736 Culés

3

Jak patrze na niektóre posty, ze góralski lepszy od Messiego albo polska pewny awans, bo przecież Argentyna nie jest tak dobra jak kiedyś. Argentyna nie przegrała od 2,5 roku (31 meczy), a Polacy męczą się ze Szkocją. Jestem całym sercem za Polską na tym turnieju, ale trochę pokory by się przydało co po niektórym, po co pompować ten balonik? Albo jeszcze ooo będzie zemsta za zlota pilke japier... Typowi Janusze, którzy nigdy nawet nie widzieli meczu Argentyny cz Meksyku, który tez jest bardzo mocny.

konto usunięte

1

@BARCA1899Messi Wiadomo, że posty z Jacusiem w większości, to są żarty, ale jest też duże grono januszy, którzy naprawdę myślą, że piłkarze Argentyny nigdy nie grali ostro w piłkę, a Messi nigdy przed sobą nie miał ostrego zawodnika. W Ameryce Południowej trzask kości co mecz są na porządku dziennym i tam piłkarze grają o wiele ostrzej niż Góralski. Sama Argentyna ma 4-5 takich zawodników ( Paredes, De Paul, Otamendi, Cuti Romero, od biedy też Lo Celso) tyle, że oni jeszcze w przeciwieństwie do Górala potrafią grać w piłkę :D oj zdziwią się zdziwią

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?