- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1038 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
26
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1038 Culés
0
Wolność słowa to podstawa! Jak tak można zabraniać wyrażania własnych poglądów!! Jak w Rosji jakiejś! A, no chyba, że to gejowskie flagi będą zabierać ludziom, to fajnie, to mi się podoba hehe.
Ci geje to tyle praw mają, normalnie uprzywilejowani! W Katarze też na pewno.
5
@Compadre A w czym Ci przeszkadza wpis użytkownika @paweldunajecfcb ? Wyraził swoje zadowolenie z faktu, że nie będzie oglądał tęczowej flagi. Nikogo nie uraził, nikogo nie skrzywdził, a jedynie wyraził swoje zdanie. To się nazywa wolność słowa. Czy raczej chodzi o taką wolność, w której słowa muszą pokrywać się z Twoim światopoglądem?
1
@Zoker Chwila, a ja mu zabraniam? Wręcz przeciwnie, włączyłem się do dyskusji.:)
Co więcej, każdy ma prawo powiedzieć, że czyjeś zdanie wynika z niewiedzy, albo głupoty. Ja tego nie neguję.
1
@Compadre Piszesz tak bez ładu i składu, że ciężko się połapać o co Ci dokładnie chodzi.
0
@Compadre Najlepsze jest to, że kolega napisał samą informację i mu skasowali dyskusję. Co my możemy gadać na Katar o wolności słowa, jak na tej stronie jej nie ma.
0
@Compadre Niech każdy sobie prezentuje poglądy jakie chce, ale zastanawia mnie czy taka osoba przychodzi tam faktycznie mecz obejrzeć czy tylko szuka masowych miejsc, gdzie można agitować politycznie i zaistnieć przed obiektywem.
0
@koziar Zgadzam się. Bez sensu, nawet nie można podyskutować, bo zaraz znika cały wątek.
0
@MesQueUnClub_87 Do końca pewnie nigdy nie wiesz, ale uważam, że w przypadku prześladowań mniejszości w Katarze, kilka manifestacji mogłoby zwrócić uwagę na ten problem. Ale to raczej czcze życzenia, skoro podczas budowy stadionów zginęły tysiące ludzi, a FIFA ma to w tyłku. Obrzydliwe.