- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1640 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1640 Culés
2
Wiedziałem, że Madrycka prasa mnie nie zawiedzie i sprawi że od rana będę miał super humor:) "Ewidentny" karny na Aubameyang(był kontakt, a Gabończyk w Barcelonie nie przewraca się od podmuchu wiatru jak co niektórzy), a tu cisza jak zwykle na ten temat. Real mógł z nami wygrać, a nie teraz drzeć o to ile Barca ma straty. A po za tym pierwsza drużyna w LL, do tego z LM, przegrywa z trzecią drużyną w LL(tam ten moment), która jest w LE i to 0:4 u siebie. Szkoda, że po raz kolejny tego nie widzieli - karny dla nas, ale w odróżnieniu do innych 3 pkt bez tego u nas.
Madryckie dzienniki jak....propaganda, propaganda, propaganda..Normalni kibice Realu powinni czuć się żenująco bo właśnie przez takie zachowanie, świat piłki sobie z nich szydzi .
Ogólnie może i Real wygrał najwięcej mistrzostw Hiszpanii i LM/PM, ale jednak wolę być kibicem klubu, którego nie założył wielki przeciwnik Katalończyk(to tak jak Barcę by założył ktoś z Madrytu, a nie Szwajcar) oraz nie ukradł Di Stefano.
Komentarz usunięty
0
@Bagsik88 zgadzam się z tobą w tym co napisałeś.Ale niestety pod tym względem Mundo i Sport im dorównują takie bzdury czasami piszą że masakra
1
@PodkarpackiKibic Dobrze....ty za to dużo czasu spędzasz z "obiektywnymi".
@Mixtape Zgadza się, ale chce pokazać co innego.
1
@Bagsik88 Nie rozumiem poco się tak okłamujesz, większość tutaj potrafi być obiektywna, w sumie nie dziwię się dlaczego jesteś nieobiektywny skoro za wzór do naśladowania sobie wziąłeś wiadomo których użytkowników tutaj :)
1
@PodkarpackiKibic O medium, wie kogo wziąłem do naśladowania:) a ty nie umiesz sie pogodzić z krytyką:) jak napisałem o CR to narzekałes, teraz o prasie to też narzekasz i próbujesz coś wmówić:)
0
@PodkarpackiKibic on do mnie pije... Nie będę tego komentował, każdy normalny człowiek zauważy co nieco
1
@VegetaPolska Każdy normalny człowiek zauważy, że jesteście "obiektywni".
0
@Bagsik88 Nie chce mi się dyskutować bo widzę że już komentarz który nie złamał regulaminu został usunięty.
1
@PodkarpackiKibic Oczywiście, jak wam tak źle to po co tu siedzicie?
0
@Bagsik88 każdy normalny człowiek zauważy ze zachowujesz się jak visca łebek. To po pierwsze, po drugie ja nie mam problemu z tym żeby pogratulować Barcelonie dobrego meczu itp. Czy też skrytykować Real. Bo ostatnimi czasy grają bardzo słabo. Ja jestem obiektywny, za to ty i osoby tobie podobne zachowują się jak typowa dzieciarnia.
1
@VegetaPolska Oczywiście i właśnie to udowadniasz Panie "obiektywny":)