La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1018 Culés

2

Nie wiem skąd się wzięła na La Rambli narracja, że od jutra benzyna będzie kosztowała 4,5 zł/l. Szukając informacji w Internecie możemy natknąć się na artykuł ze strony wrc.net.pl (https://wrc.net.pl/sk-pilne-od-6-kwietnia-paliwo-w-polsce-bedzie-kosztowac-po-450-zl-za-litr-to-juz-przesadzone), która jest tragicznym źródłem informacji, dająca clickbaitujące tytuły artykułów i licząca kasę z reklam. Dodatkowo artykuł ten został opublikowany 1 kwietnia, więc w Prima Aprilis (no k**wa bardzo śmieszny żart, naprawdę). Artykuł został także szybko oznaczony jako "informacja nieprawdziwa" na popularnym portalu wykop.pl

Te zdanie podsumowuje chyba całą sprawę - "To już gruba przesada, dlatego też polski rząd postanowił wprowadzić zmiany w tym aspekcie, o czym poinformował Mateusz Morawiecki podczas rozmowy z wrc.net.pl". xD Na pewno vateuszek udzielił specjalnego wywiadu dla tej gównostronki.

Jedyną stroną, która podłapała temat i w dniu wczorajszym napisała bardzo podobny artykuł jest burbonik.pl (https://burbonik.pl/2022/04/04/ceny-paliw-6-kwietnia-orlen/). Naprawdę zajebista nazwa i zajebista stronka. Z tego co widzę to też bawią się w clickbaity, a ich artykuły wyglądają jakby były pisane na kolanie w 5 minut przez 15-latków.

0

@Zoker Nie było mnie chwilę i serio ktoś tu pisał o benzynie po 4,50???
edit dobra już widzę niżej...

0

@Bobo25 ale za pół litra

0

@Azi a okej, ale to trochę przegięcie w drugą stronę.
Ludzie jak czegoś nie wiece to walcie do mnie jak w dym. Wszytsko wyjasnie, od astrofizyki, przez medycynę, po prawo aż do historii i literatury włącznie.
;)

1

@Bobo25 zaraz astrofizyka...

Zobacz jak działa LR - ludzie łykają wszystko jak leci. Choćby źródłem był pan Mietek z Biedronki. Powiedział że Mbappe nie idzie do Realu to zaraz pićset postów "Haha Real". Co tam że to gówno-źródło. Łyknięte jak soczek z ogórka na mega kacu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?