La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

0

5 marca 2004
18 lat temu Real Madryt przegrał na wyjeździe z Monaco 1:3 i odpadł z Ligi Mistrzów w ćwierćfinale tych rozgrywek. Królewscy bronili przewagi z pierwszego meczu (4:2), a w 36 minucie spotkania rewanżowego bramkarza gospodarzy pokonał Raúl González. Katami Los Blancos okazali się Ludovic Giuly i Fernando Morientes, który był wówczas wypożyczony do drużyny z Księstwa.

Jak to możliwe prowadzisz w pierwszym meczu do 80 minuty 4-1, wygrywasz ten mecz 4-2. W rewanżu prowadzisz 1-0 i przegrywasz, odpadasz z rozgrywek. Przy całym szacunku do Monaco z 2004 roku, bo mieli naprawdę fajna ekipę. To Real wykazał się frajerstwem na poziomie PSG w ostatnich latach w LM.

1

@AmigoBlancos na tym polega piękno tej dyscypliny....

0

@AmigoBlancos
do 83 w pierwszym meczu 4-1, przy czym real na 4-1 strzelil w 81:)
do 70 minuty w tym meczu było 1-1

a w rewanzu po pierwszej połowie było 1-1 a już w 48 minucie 2-1 dla Monaco

nie nazwałbym tego frajerstwem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?