La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

3

Jutro o 12:00 rusza sprzedaż biletów na Męskie Granie 2022. :D nie ma jeszcze artystów, ,,głównej" piosenki ale są daty i miasta. Trzeba kupować w ciemno. Co ciekawe, koncerty będą dwudniowe - łącznie 16 koncertów. Bilet jednodniowy 199 zł a dwudniowy 360 zł. Kogo obstawiacie, że wystąpi? Mam nadzieję, że Ralph Kaminski, Kwiat Jabłoni, może Sanah albo Mery Spolsky. :D

0

@clyde Ekipa z poprzedniego roku mogłaby dalej być.

0

@clyde zapewne Zawiałow, jakiś Podsiadło, może Sanah..część będzie się oczywiście powtarzać.

1

@kamilop chyba nie da rady :( moje marzenie to Ralph Kaminski + Kasia Nosowska, wtedy mogę umierać

0

@clyde Patrząc, że chyba nie było gwiazdy jednego sezonu, to teraz musi być ktoś "stary":Vito Bambino, Król, Igo (chociaż ten już był 2 albo 3 sezony) a może wciąż Zawiałow. Sanah jakoś mi tam nie pasuję... brak pazura, ale Mery jak najbardziej:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?