La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1150 Culés

7

Szkoda LeBrona mimo wszystko ale to on sobie zbudował nowy skład @fart @BartqRKO @magister97r


konto usunięte

0

@Encore na papierze ten trójkąt James Davis Westbrook wygląda na mocny, ale ja zbyt rzadko oglądam NBA i może dlatego mnie dziwi brak Lakers w play-offach przy takiej trójce?:)

1

@Barca1992 Westbrook to trup,Davis praktycznie wgl nie grał w tym sezonie.LeBron gra naprawdę dobrze jak to on ale ta druzyna jest tragiczna

1

@Encore To już nie pierwszy raz. Bronek zawodnik genialny ale GM marny podobnie było w Cavs gdzie nazbierał ziomków a następnie oklep o Stefana zbierał co rok.

0

@Encore A co gorsze przyszłości nie widać.

konto usunięte

0

@Encore Nie no West nie jest trupem, ale po prostu od początku nie pasował do tej drużyny.

Ich zabiło pozbycie się zadaniowców za Westbrooka właśnie. Zamiast tego grają trupami jak Bradley, Howard, Johnson czy wcześniej jeszcze DeAndre Jordan.

konto usunięte

1

@fart W punkt, ale w Cavs to on tam ziomków zebrał dopiero w 2018 roku, a wcześniej to trzeba przyznać że miał pecha. W finałach w 2015 rozwalił się Love i Kyrie, a imo wygraliby to. W 2017 chyba też Kyrie coś sobie zrobił i nie zagrał wszystkich meczów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?