La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

0

Goal . com stworzył listę kandydatów do Złotej Piłki:

20. Cristiano Ronaldo (Manchester United / Portugalia)
19. Erling Haaland (Borussia Dortmund / Norwegia)
18. Sebastien Haller (Ajax / Wybrzeże Kości Słoniowej)
17. Dusan Vlahović (Fiorentina / Juventus / Serbia)
16. Phil Foden (Manchester City / Anglia)
15. Christopher Nkunku (RB Lipsk / Francja)
14. Kevin De Bruyne (Manchester City / Belgia)
13. Thomas Mueller (Bayern / Niemcy)
12. Edouard Mendy (Chelsea / Senegal)
11. Diogo Jota (Liverpool / Portugalia)
10. Trent Alexander-Arnold (Liverpool / Anglia)
9. Vinicius Junior (Real Madryt / Brazylia)
8. Riyad Mahrez (Manchester City / Algeria)
7. Bernardo Silva (Manchester City / Portugalia)
6. Sadio Mane (Liverpool / Senegal)
5. Luka Modrić (Real Madryt / Chorwacja)
4. Kylian Mbappe (PSG / Francja)
3. Mohamed Salah (Liverpool / Egipt)
2. Karim Benzema (Real Madryt / Francja)
1. Robert Lewandowski (Bayern / Polska)

Ogólnie, dla mnie, wydaje się miarodajna. Jedyne co bym zmienił, to Mahreza zamienił z DeBruyne. Reszta ma sensowne miejsca.

1

@qchulainn A dla mnie nie ^^. Ronaldo nie powinno być w 20stce. #HejtBoskiegoZMadery

0

@qchulainn Vinicius tak za wysoko o jakies 6-7 pozycji

0

@Danny Gaucho możliwe, że nie. Pewnie znalazłoby się gracza w jego miejsce. Jednak marka nazwiska robi jeszcze swoje.

1

@qchulainn modric i Vini za wysoko

0

@mientusek1407 Dla niego sukcesem jest pewnie to, że znalazł się na tej liście. Czy jest za wysoko? Trudno powiedzieć, jednak w wielu meczach ciągnął Real i jest w grze o najważniejsze puchary, będąc czołową postacią zespołu.

0

@Joe_Pesci akurat Modric moim zdaniem jest na odpowiednim miejscu. Osobiście uwielbiam tego zawodnika.

1

@qchulainn A taki Valhovic to za co ? Że ktoś za niego tyle zapłacił ? Sttsrlil jednego gola w CL i odpadł:) w lidze nie idzie mu dużo lepiej , A pozycja zespołu też taka sobie....

0

@qchulainn Tez Modrik to dla beki w tej 20 jest

0

@qchulainn dla mnie Modric za wysoko i to dużo za wysoko

0

@PatrykBarca masz rację. Tymi dalszymi miejscami mniej się zajmowałem. Podejrzewam, że dużo robi medialność nazwiska, a o Vlahoviciu trochę słychać ostatnio

0

@pawello10 nie zgodzę się z Tobą. Dla mnie to genialny piłkarz i jego miejsce jest jak najbardziej adekwatne.

0

@Mroziu tak jak wyżej pisałem. Moim zdaniem znajduje się w odpowiednim miejscu. Każdy ma swoje spojrzenie na piłkę, dzięki za opinie :)

0

@qchulainn jasna sprawa . Pozdrowionka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?