La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1832 Culés

7

Czy jestem jedyną osobą tutaj która nie lubi Pottera?

0

@Lola120 tak, nie pozdrawiam

2

@Lola120 @Janiama nie lubi.

0

@Lola120 Ja również nie lubię tego okularnika z kijem w dłoni.

0

@fart Do postaci nic nie mam ale cała saga mnie nie urzekła :( Może kiedyś się przekonam ale wątpię.

0

@ronni37 Dobrze, że chociaż Barce lubię. Też nie pozdrawiam :)

1

@Lola120 ja tego nawet nigdy nie oglądałem ;)

0

@Lola120 nieno zarty, pozdrawiam ale za Pottera minus ;)

0

@Lola120 Na szczęście nie. Jeden lubi sex a drugi Pottera.

0

@ronni37 A co jeśli Władcy pierścieni też nie lubię? Tego to nawet w całości nie oglądałam.

0

1

@Lola120 Ja tez nie lubię i Władcy Pierścieni tez, tych Hobbitów w sumie tez, nuda straszna.

1

@Lola120 no chyba nic z tego, widocznie nie lubisz fantasy, smutne ale gust to gust :d

0

@pawello10 Mnie też wcale to nie kręci. O gustach się nje dyskutuje :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?