La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1210 Culés

3

Trochę mnie bawi jak ktoś mówi ze Grealish nie był nic wart. Oglądał ktoś go w Aston? Przecież on był fenomenalny, prześwietny zawodnik i nie dziwie się ze się na niego pokusili. To ze kosztował za dużo to wiadomo ale to w sumie jak większość piłkarzy tym bardziej z Anglii. Ale trochę nie kumam jak ktoś pisze ze kupili ogórka bo gość grał mega dobrze

0

@Janas11224 podobna sytuacja jak z Coutinho, w Anglii kozak w Barcelonie mega niewypał za tą kasę

2

@Joe_Pesci No niewypał, chociaż ciężko jeszcze tak stwierdzić tak naprawdę. Ale gadanie ze on nie był nic wart to przesada i ewidentnie mówią to ludzie co po prostu nigdy go nie widzieli w Aston Villi

0

@Janas11224 Ale powiedz ze nie porównasz go do Iniesty.

0

@jaras121 dlaczego miałbym?

0

@Janas11224 Podobno sama etyka pracy Grealisha pozostawia wiele do życzenia. Aby wskoczyć na ten jeszcze wyższy musi zmusić się do pracy.

0

@Janas11224 Był tu taki ananas co uważał ze są na tym samym poziomie o ile Gucci nie lepszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?