La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

1

Ostatnio na temat porażki monachijczyków wypowiedział się Sandro Wagner, który w przeszłości reprezentował barwy Bayernu. Niemiec jest przekonany, że koniec końców „Bawarczycy” awansują do półfinału.

''Awansują dalej na 100%! Jeśli mieliby zagrać z Liverpoolem w półfinale, to potrzebowaliby dwóch dobrych dni oraz powinni lepiej opanować obronę. Liverpool to obecnie bestia'' – powiedział Wagner.

Ach ta pewność siebie to coś czego nienawidzę w klubie z Monachium.
Hmm..
Czy Bayern już kiedyś nie przegrał pierwszego meczu 1/2 LM 1-0 z Hiszpańskim zespołem?
Real-Bayern 1-0
rewanż Bayern-Real 0-4
Awans: Real ✅
Atletico-Bayern 1-0
rewanż: Bayern-Atletico 2-1
Awans: Atletico ✅
Villarreal-Bayern 1-0
rewanż: Bayern-Villarreal [oby]

Gdyby znowu ta pycha została ukarana :D


1

@AmigoBlancos
pycha kroczy przed upadkiem:) oby:)

ja czekam na finał City- Liverpool:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?