La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 648 Culés

2

Lewy to wybitny napastnik ale moim zdaniem nie jest tak uniwersalny jak np. Suarez. A my potrzebujemy właśnie takiego napastnika. Mimo wszystko z pewnością wniósł by wiele do naszej kadry i jeśli finansowo będzie to odpowiednia opcja to jestem na tak. I tak jak mówi Alves, jak już wydawać fortunę to prędzej na Mbappe, który jest o niebo bardziej wybitny i także bardziej uniwersalny od Halaanda.
Podsumowując, nie ma w tej chwili na rynku lepszej opcji niż Ci trzej zawodnicy, więc jeśli nie możemy sobie pozwolić na Mbappe lub zwyczajnie wybrał on Real to Lewy na razie wydaje się odpowiednią opcją.

konto usunięte

1

@prokofiew Przecież Lewy może spokojnie grać na 10 i da radę. Czesto tak grał w Borussi ale też w kadrze za Nawałka. Lewandowski spokojnie sobie poradzi. Jezeli Auba to robi to Lewy tym bardziej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?