- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1476 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1476 Culés
0
Wczoraj wyszła "możliwość" skorzystania z prawa Webstera. Dzisiaj dowiadujemy się że Lewy w szatni nie jest lubiany a sam dystansuje się od zespołu. Robiony grunt pod transfer bez zatrzymywania go? Możliwe. Pamiętacie co Dembele odwalał przed przyjściem do Barcy? Tu może być podobnie ale raczej Lewy nie będzie opuszczał treningów.
1
@Emhyr Dembele..Coutinho nie lepszy-dla mnie brak profesjonalizmu.
1
@Emhyr Co to prawo Webstera? Kojarzę to głównie z pewnym odlepieńcem, który kiedyś tu pisał o transferze Neymara w co drugiej dyskusji. Możesz przybliżyć? :D
1
@Tomek_TF Po 3 latach wypełnionego kontraktu możesz obustronnie zerwać umowę 15 dni przed ostatnim rokiem kontraktowym. Nie może być wykorzystany do klubu z tego samego kraju. Barca musiałaby wypłacić Bayernowi ostatnią część pensji Lewego za ostatni rok czyli 23 mln.
0
@Emhyr hmm to prawo nie działa :D
0
@Bykunn Jak nie działa?
0
@Emhyr no nikt z niego nie skorzystał nigdy chyba tzn że nie działa :D
0
@Bykunn Skorzystał. Nazwa zapisu pochodzi od Anglika Andy'ego Webstera, który w 2005 roku zamienił szkockie Hearts na angielskie Wigan Athletic, powołując się na przepisy zawarte w artykule 17 regulaminu FIFA, pozwalające piłkarzowi jednostronnie go wypowiedzieć po upływie tzw. "okresu ochronnego".
0
@Emhyr no tak i przez 17 lat nikt tego nie powtórzył ;) tzn że efektywnie to nie działa. Piłkarze robią cyrki żeby móc odejść a nie korzystają z tego zapisu
1
@Bykunn matuzalem skorzystał ale były sprawy w sądzie i końcowy wykup był wyższy niż to na co się pierwotnie umawiali. Ogólnie to było kilka tych użyć które kiedyś znalazłem jak fanboy neymara tu się odpalał z tym prawem, ale tak to praktycznie martwe prawo.
@Emhyr A czemu w sprawie cyrków z transferami piszecie o Dembele i Cou a nie o mascherano i suarezie to oczywiście pytanie retoryczne bo jak grasz dobrze to możesz więcej....