La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1822 Culés

0

Biedry Nowaczek :( Koniec ery ziomek

0

@Bykunn ja bym był ostrożny z tymi przesadami. Novak jest jak bumerang tyle że wraca ze zdwojoną siłą

0

@Bykunn Jaki koniec ery? Do RG i Wimbledonu zdazy sie rozegrać. To był dopiero jego 4 mecz w tym roku a drugi turniej i to turniej po 1,5miesiecznej przerwie.

1

@takisobiektos Dobra dobra, jest po gościu :D
#jokes
Nie no wiem że jeszcze może wygrywać, ale nie życzę mu tego ani trochę ;)

konto usunięte

0

@Bykunn dlaczego za nim nie przepadasz?

1

@Mr8lack Bo jest szurem :D Tenis to sport w którym trzeba mieć klasę. (no dobra nie trzeba ale dla mnie jako oldschoolowca wypada)

konto usunięte

1

@Bykunn ale odradzał innym ludziom szczepienia lub czy gadał jakieś niestworzone rzeczy na temat szczepień czy po prostu nie chciał się zaszczepić?

0

@Mr8lack Zrobił u siebie corona party, to już mi wystarcza mówiąc szczerze ;) Jasne jego sprawa i w ogóle, ale on daje przykład innym jako znana osoba. Ludzie nie patrzą że to nie lekarz, jest znany więc ma rację.

konto usunięte

0

@Bykunn No to nie jest szurem. Ma prawo mieć wątpliwości i samemu się nie szczepić. Jeśli jednak wzywał ludzi, którzy się zaszczepili to racja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?