- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1483 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1483 Culés
9
Uspokoiłem się i teraz mogę odnieść się do meczu w Madrycie. Trzeba na wstępie zaznaczyć jedna rzecz. Chelsea mogła, a nawet powinna wygrać ten mecz 0-3 z perspektywy kibica Realu i co za tym idzie awansować. Real był w tym meczu statyczny i kompletnie bez pomysłu na to co wymyślił Tuchel na rewanż. Tylko, właśnie geniusz Modrica i fajne wejście rezerwowych, czyli Rodrygo i Camavingi dały Realowi życie w dogrywce. Przy 0-3 bilem brawo Chelsea z uznaniem, bo do 80 minuty wydawało się, że Tuchel rozpracował Ancelottiego, którego w tym meczu uratowały zmiany i indywidualności. Modric z genialna asystą i Benzema, który wcale nie grał wielkiego meczu, ale strzelił w dwumeczach z PSG i Chelsea 7 bramek... To mówi samo za siebie KING KARIM! Cóż jest półfinał i z tego się cieszę, ale nerwy były.
Ja też pochylilbym się nad tym co wydarzyło się w Monachium. Sila rzeczy nie oglądalem meczu, ale awans Villarreal mnie cieszy. Słaba La Liga wprowadza do 1/2 LM dwa zespoły. Zakładam, że City awansuje. Co prawda nie będą one faworytem w starciu z Liverpoolem, czy City, ale czy Villarreal było faworytem w Turynie? Czy było faworytem w dwumeczu z Bayernem? No nie piękna historia ''żółty koń'' tej edycji LM. Oni już są wygrani. Pycha kroczy przed upadkiem patrz PSG, patrz Bayern. I brawo dla Villarreal!
2
@AmigoBlancos A pamiętasz jak to było, że Chelsea nie strzeli 3 bramek. Bo jest Benzema.....
1
@AmigoBlancos Chelsea mogła wygrać ale nie wygrała. W piłce nie chodzi tylko o to, aby dominować od startu, ale reagować na to co się dzieje. Ludzi irytuje to, że Real strzelił na 3-2 mimo, że grał kupę, ale zapomnieli, że Chelsea dostała 3-0 w pierwszym meczu, a zachowują się tak, jakby Chelsea bardziej zasługiwała na awans.
Nie ma sensu się odnosić do tego spotkania. Real zagrał kupę, ale potrafił zrobić coś, czego nie zrobiła Chelsea w pierwszym meczu, czyli chociaż strzelić bramkę.
1
@PatrykBarca
Pisałem, że może strzelić 2-3 bramki, ale ze Real nic nie wciśnie w to wątpię, bo jest Benzema. Nie przekrej moich słów :)
3
@SithRM w pierwszym meczu było 1:3
1
@PatrykBarca To ja pisałem że Chelsea nic nie strzeli
0
@aldewir Faktycznie, mój błąd. Przepraszam. :P
1
@AmigoBlancos Ale też jak ludzie pisali że Chelsea awans po tym 6:0 z Southampton to wyśmiałeś to i nie traktowałeś jako wyznacznik a jednak podbudowali się mentalnie po tym meczu.
0
@Emhyr
Powiem tak mecz z Southampton nie był dla mnie wyznacznikiem, bo potrafili dostawać już po 9-0. Co nie zmienia faktu, że Tuchel zaskoczył i to trzeba mu oddać. Nie byłem głową w półfinale z Man.City. Real nie może spokojnie awansować, tylko musi wystawiać mnie na próbę :D
0
@AmigoBlancos Pisałeś że Real coś wcisnie, A Chelsea będzie musiała wtedy strzelić 3 albo 4 co jest niemożliwe :) . A ja Ci przypomniałem że nie tyle straconych bramek Bernabeu widziało ostatnio.
0
@AmigoBlancos Mnie nie boli awans Realu sam w sobie tylko sposób jaki oni awansowali i to już drugi raz z rzędu nie grając kompletnie nic.
0
@Emhyr Liczy się dwumecz w pierwszym meczu byli lepsi od Chelsea
1
@PatrykBarca
Jeśli tak to zwracam honor, chociaż chodziło o te 3-4 bramki, ale nie będę się bronił, bo Real mnie zaskoczył na minus :)