La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 585 Culés

6

Nie rozumiem jak można szukać winy w osobie arbitra. Żałosne 90min i dobre 9 min doliczonego czasu gry. Trzebaby ich spytać dlaczego cały regulaminowy czas statystowali graczom Eintrachtu, nie było widać żadnej woli walki, kompletne zero..

konto usunięte

2

@leomessi1710 XDDDDDDDDDDDDDDDDD Oglądałeś mecz? Taki sędzia to kryminał. Takiej ilosci bledow nie widzialem przez ponad 10 ostatnich lat...

0

@POLAK12345 czy sędzia blokował strzały zawodników Barcy i strzelał na konto Eintrachtu? Może nie był dziś najlepszy, ale śmieszne jest szukanie winy u sędziego

konto usunięte

0

@POLAK12345 Ostatni raz coś takiego słyszałem po ostatnim meczu z Eintrachtem, a jeszcze wcześniej po meczu z Turkami.

konto usunięte

0

@leomessi1710 Ale dlaczego Ty piszesz, że ja szukam winy u sedziego. Wkurza mnie taka narracja. Stwierdzam fakt, ze to byl jeden z gorszych sedziow w ostatniej dekadzie i tyle... Ile razy mam pisać, że Barcelona zagrała fatalnie, ale czy to sie kloci z tym, ze sedzia byl beznadziejny?

0

@POLAK12345 pod moim postem ani razu nie napisałeś, że Barcelona zagrała fatalnie..a mnie wkurza, że sporo osób jako główną przyczynę porażki wskazuje jednak nienajlepszą postawę sędziego, który jednak nie był decydujący jeśli chodzi o wynik końcowy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?