La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1410 Culés

10

Postaram się postawić na waszym miejscu, bo miałem podobne odczucia przy 0-3 z Chelsea. Kibicowanie to nie tylko wiara i lizanie piłkarzy po jajkach dosadnie mówiąc. Real przegrywał 0-3 to krzyczałem ''Co to ku^*a ma być, wstyd'' Co nie zmienia faktu, że darłem się przy bramkach dających awans. Kibicowanie to też ocena sytuacji jak Barca dostaje w pewnym momencie meczu 0-3 w meczu u siebie to kibic ma pisać:
''Nic się nie stało, chłopaki, jest dobrze, dobrze robią wszystko jest w porządku!'' No nie jest... Dlatego zawsze jak czytam po meczach współczuję takich kibiców, którzy nie wierzyli! No mieli prawo nie wierzyć w remontade z Levante, tak samo kibic ma prawo przy tym jak jego drużyna dostaje 0-3 na łeb wyrazić frustrację, bo mu na tym klubie zależy... Jasna sprawa, jak widać nie dla wszystkich.

1

@AmigoBlancos faktycznie podobieństwo było w tych 2 meczach, natomiast jak to się mówi szczęście sprzyja lepszym. Na czym to polegało? Bycie lepszym czyli jedno genialne podanie modrica daje bramkę, jedno dostawienie głowy Benzemy z trudnej sytuacji również daje bramkę. Co słychać w tym czasie u Barcy? Auba lub Luuk nie trafiają w kluczowym momencie z 2m na pustaka.

konto usunięte

0

@AmigoBlancos Bycie je***ą chorągiewą nie jest żadną jasną sprawą. Jak ktoś się podnieca przez ostatnie tygodnie, wyśmiewa rywali i generalnie jest bezmózgim yeti a później po słabszym meczu zwalnia pół składu, obraża i wyśmiewa swoich to nie jest żadnym kibicem.

0

@Toretto
Nie wypowiadam się o meczu Barcy, muszę zobaczyć obszerny skrót. Natomiast w LM działa magia Bernabéu. Niby banał, ale stadion niesie, a jak Realowi dasz się zranić, to Cię zabije.

0

@AmigoBlancos na camp Nou może i magia też by uniosla, ale socios dorobkowicze posprzedawali swoje bilet kibicom frankfurtu którzy z racji takiego wydarzenia szturmowali Barcelone dzisiaj w dziesiątkach tysięcy :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?