La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1317 Culés

3

Fajnie widze wiele osób usprawiedliwia zespół i trenera.
Tylko my odpadliśmy z Frankfurtem. Tak z Eintracht co nawet we własnej lidze jest średni. Ilu jego piłkarzy znaliście przed meczem. Ja kojarzę nazwisko Kostic i tyle.
Nie ma żadnego usprawiedliwienia. Zagrali żałośni i tyle. Zarabiaja kilka razy więcej niż piłkarze Eiteacjtu a na boisku tego nie było widać.
Wielki minus dla Xaviego.

4

@lucca87 uwielbiam te argumenty niesamowite są. Tak samo wielki Bayern mistrz tej samej ligi z której jest frankfurt dostał dwumecz od Villarrealu (tak to zespół z naszej ligi), który aktualnie jest poza top6!!
A wiesz między innymi dlaczego? Bo te zespoły gryzą murawę, walczą w każdej jednej sekundzie meczu, bo mają wszystko do stracenia, a ich jedyna przepustka na grę w pucharach w kolejnym sezonie jest wygrać teraz ostatnie kilka meczów w LE lub LM.

0

@Toretto
tylko Villarreal mimo wszystko to zespół co w zeszłym roku wygrał LE, i ma dosyć znanych piłkarzy, kogo z ręką na sercu znasz z Eintracht

rozumiem jeszcze jakbyśmy mieli 30 strzałów a rywal 4-5 i mielibyśmy pecha i mecz życia tamtego bramkarza ale tego nie było

dl;a mnie to wielka szkoda, być może za wcześnie aby tak intensywnie grać co 3 dni tak długo dla nich jeszcze

mimo wszystko duży minus dla Xaviego

0

@lucca87 wcale nie duży minus. Uważam, że on zrobił co mógł, szybkie zmiany reagował, zmieniał w trakcie meczu ustawienie i taktykę. Nie jego wina, że marnowaliśmy setki wbrew temu co piszesz, nie jego wina że miał tylko kilku rezerwowych zawodnikow i musiał szyc w obronie, a ta obrona dostawała wylewów. Również wbrew temu co piszesz to owszem Trap wyciągał piłki jakich Ter Stegen nie wyciągał. Druga bramka frankfurtu to bardzo podobny strzał do ferrana z początku 1 meczu. Mieliśmy okazji, braklo skuteczności i wykończenia naszym, a obrona sama prezentowała bramki przeciwnikom.

1

@Toretto
zgadzam się częściowo - sam Auba miał 2 setki które jakby trafił to byśmy wygrali

Eintracht karny po mega błędzie Garcia, potem strzał życia, a 3 bramka to dobry strzał z 16 metrów - i tu się zgadzam Niemcy z zero okazji strzelili 3 bramki

mimo wszystko oczekiwałbym więcej ciśnięcia ich z naszej strony

dla mnie duży minus dla Xavi, po prostu bo po pierwszym meczu mógł coś wymyśleć ciekawszego na rewanż

0

@lucca87 tak, prawda. Wczoraj piłkarze eintracht przez pełne 90min nie przestawali agresywnie presowac nas nawet przez minute. Doskok, doskok i jeszcze raz doskok co uniemożliwiało nam grę z kolei gdy oni byli przy piłce mieli mnóstwo czasu bo z naszej strony presingu ostrego nie było. Wydaje mi się że to kwestia przygotowania fizycznego, w Niemczech jest na innym poziomoe i piłkarze mówią o tym w wywiadach. To był klucz wczoraj, a dokładając do tego to co wcześniej napisaliśmy to kończy się tak że wygrywa zespół słabiej notowany.

0

@Toretto
dlatego liczę na to ze w kolejnym sezonie lepiej będziemy przygotowani fizycznie

nie będzie już ulgi, inni potrafią grać intensywnie to i nasi gracze powinni umieć:) za to mają płacone ogromną kasę

pzodro

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?