La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

1

0

@Kamilos84 dobra już nie powiem że nie wierzę ich wywiadowi w sprawie UA, ale serio nie chce mi się w to wierzyć. Przecież to już by był zupełnie inny wymiar "skończenia" na arenie międzynarodowej

0

@Bykunn na moje to wygląda tak. Rosja sobie nie radzi i traci bardzo dużo sprzętu. Prowadząc dalej tą wojnę w sposób konwencjonalny, bardzo się wykrwawią, tracąc swoje możliwości ofensywne. Taktyczna broń jądrowa, mogłaby przyspieszyć zakończenie konfliktu i zaoszczędzić dużo rosyjskiego sprzętu. Myślę, że pod tym kątem jest rozpatrywana możliwość użycia atomu. Ja od początku mam obawy o to, że Rosja chce iść dalej niż Ukraina, ale przy takim przebiegu wojny, nie będą mieli czym i użyją atomówki. To moje przemyślenia. Mam nadzieję, że ten scenariusz się nie spełni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?