La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 800 Culés

2

Wczorajszy mecz doskonale pokazał, że nasz stadion to miejsce turystyczne, nie mamy kibiców, którzy idą za drużyną w dobrych i złych chwilach. A socios którzy mają przypisane miejsca na stadionie to w większości panowie po 60+ którzy w ten sposób sobie dorabiają do emerytury. Czas na zmiany Panie Laporte

0

@matiz1514 trzeba pamiętać że ten stadion jest największy w Europie I narodowy to jest połowę tego.Twierdzenie że nie ma kibiców jest przesadą

0

@Borneo nie napisałem, że nie mamy kibiców, tylko porównaj sobie kibiców takiego Bilbao lub Valencii do kibiców Barcelony. Bardziej chodzi mi o to, że nawet na meczach ligowych połowa kibiców to kibice neutralni, ale wczoraj Ci "neutralni" to kibice Frankfurtu i skończyło się tak jak widzieliśmy.

0

@matiz1514 myślę że samych kibiców było tyle że można by wypełnić nie jeden ogromny stadion narodowy.plus to kasa i wpływy minus że nie kibice barcy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?