La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1421 Culés

konto usunięte

1

Grbić powołał 29 siatkarzy na ligę narodów. Duża niespodzianką jest brak Fabiana Drzyzgi i Piotra Nowakowskiego. Z rozgrywających powołania otrzymali Łomacz, Firlej, Janusz i Kozub

2

@Janiama Słabiutki sezon klubowy Nowakowskiego. Wyglądał w meczach bardzo źle, z Projektu już Wrona lepiej grał, choć i tak słabo. Bardzo duże zaskoczenie w kadrze to Kwolek, Urbanowicz, Orczyk i Szymura(libero). Co do Drzyzgi zrozumiała decyzja, jeśli chcemy mocniej postawić na Janusza + dać szansę Firlejowi to brak Drzyzgi jest zrozumiały, zwłaszcza że tez wyglądał gorzej od Łomacza w tym sezonie. Zaskoczenie to Kozub, który dopiero niedawno dostał więcej szans na grę w Treflu.

0

@Janiama Drzyzga wróci do kadry na przygotowania do mistrzostw świata. Jeszcze 4 zawodników musi odpaść z kadry na ligę narodów ale idzie to w dobrym kierunku bo młodzi rozgrywający i spore roszady na libero. Dodatkowo nieoficjalnie słyszałem że na ataku ma być testowany Leon jako alternatywa dla kurka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?