- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 771 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 771 Culés
6
Weekend z F1 > Weekend bez F1
Pooglądałby sobie człowiek walkę "Checo" Pereza z Hamiltonem, a i tej nerwówki czy Maxowi uda się ukończyć wyścig brakuje. ;)
1
@BaroPodertos Za tydzień Imola elegancko
0
@BaroPodertos czy Max dogoni Leclerca? Czy Bottas prześcignie Hamiltona ? Alonso walczacy o miejsce za Ferrari i RB… Ale to jest sezon piękny
0
@BaroPodertos ogolnie F1 jest ciekawe jak mamy takie roznice jakie mamy (Bahrajn, Arabia). Mozna powiedziec ciekawy poczatek mimo ze punktowo Leclerc odjechal ju wyraznie i w Australii Ferrari wyraznie lepsze od Red Bulla.
0
@talizmo czy Albon przypomni sobie ze trzeba zjechać do pitstopu? Co odwalą Stroll z Latifim?
0
@talizmo wlasnie jeden minus ze jednak Max nie konczyl na 2 miesjcu tych wyscigow bo jednak walka o tytul fajnie jakby byla pasjonujaca jak najdluzej a tutaj mimo ze na bazie samej predkosci jest niezle sciganie to awaryjnosc Red Bulla moze sprawic ze Leclerc odjedzie na dystans nie do odrobienia (juz jest bardzo duzy)
0
@mekston spokojnie, sezon jest długi, Leclerc tez raz czy dwa nie dojedzie i Max odrobi punkty. Piękne jest to ze można jechać blisko bolid za bolidem i te pojedynki będą coraz ciekawsze. Jak zwykle czekam najbardziej na Baku bo tam zawsze się dzieje. A może i na Silverstone się wreszcie coś będzie działo bo zawsze procesja i najnudniejszy wyścig sezonu.
0
@talizmo zobaczymy, jak Red Bull ma problemy z awaryjnością, to nie znaczy, że Ferrari będzie miało.
Taka zacięta walka o tytuł to też nie zawsze się zdarza - na ten moment Red Bull jest wolniejszy od Ferrari i bardziej awaryjny.
0
@mekston niezawodność to jedno ale wystarczy się rozwalić w Monaco czy Baku na bandzie w kawałach, albo popełnić mały blad i wylecieć z toru jak Sainz. Sezon jest długi i mam nadzieje na zrównanie i wielkie emocje w walce o tytuł :) koniec z dominacja jednego teamu to najlepsze co mogło się przydarzyć w F1 ;) nie mogę się doczekać pierwszych poprawek na europejska cześć sezonu ;)
0
@talizmo to wywalić się może każdy, ale to nie nadrobi problemów z niezawodnością. Patrz Mclaren 2012 - był najszybszy w stawce, ale co z tego jak w walce o tytuł walczyli finalnie Vettel z Alonso.