La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 954 Culés

konto usunięte

1

Jakbym miał moc wykupić i rozwiązać jeden klub to byłoby to Atletico. Bez realu mimo oczywistej nienawiści żaden prawdziwy kibic Barcy żyć nie może jak Kiepski bez Paździocha. PSG musi istnieć żeby ktoś był większym frajerem od nas europejskich pucharach. No to zostaje Atletico :D

konto usunięte

2

@masq ja bym Legie wybrał

0

@masq No i nie podobasz mi się. Czego ich obrażasz?

2

@masq To juz wolałbym Espanyol rozwiązać, najgrosi i zawsze coś burczą pod nosem :D ich bym rozwiązał na pierwszym miejscu. :)

0

@masq Czemu uważasz, że PSG jest gorszym frajerem w europejskich pucharach od nas?

konto usunięte

2

@HighestInTheRoom kogo PSG? :D
@Lionel_Messi10 ich też nie lubię za wyzywanie Shakiry.
@Sau_Ron no przegrywają mecze, w których mają sporą przewagę mając np teraz o wiele lepszą kadrę niż my i większość klubów na świecie. My też, ale w ostatnich latach jednak ta nasza kadra taka nie za mocna.

1

@masq Pierwszy raz się z Toba zgadzam :) Uwielbiam jak Pique ich wyjaśnia zawsze :D

1

@masq Przecież oni nie tracą przewag nie wiadomo jakich. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby ktoś przebił naszą Barcelonę w bycie frajerami w europejskich pucharach. Przegraliśmy JEDEN mecz bez rewanżu 8-2 z Messim, Suarezem itp. ;)

konto usunięte

0

@Sau_Ron oglądałeś nasz mecz z nimi? Małą przewagę mieli? :D

1

@masq O chłopie, takich meczy, to w ostatnich latach mieliśmy o wiele więcej niż oni. :DD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?