- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1163 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1163 Culés
8
Mimo nowego trenera cały czas Barcelona wtedy gdy ma wygrać to tego nie robi. Pierwszym takim meczem był domowy pojedynek z Benfica który przy zwycięstwie dałby nam szanse na wyjście z grupy. Drugim takim spotkaniem było czwartkowe starcie z przeciętnym klubem europejskim jakim jest Eintracht. Wczoraj trzeci bardzo ważny mecz który również zakończył się brakiem sukcesu. Wczorajsza wygrana przy jednym meczu zaległym dałaby niemal pewność awansu do przyszłorocznej LM. Niestety znowu w ważnym momencie zawodzimy. Smutne to ale prawdziwe. Trenerzy się zmieniają a my ciągle w ważnym momencie dajemy ciała.
0
@Janiama Jakieś wnioski? Bo wypisałeś fakty, a nie napisałeś co o tym sądzisz i jaki może być tego powód.
1
@Janiama dodalbym SPH i PK
2
@Janiama Nie do końca sie zgodze. Napoli trzeba było - wygrali, Galata trzeba było = wygrali. W lidze b. duzo waznych meczy trzeba było = wygrali. Powód jest jeden, nie radzi sobie Xavi z autobusami bo chce z kazdym grac tak samo.
Benfica = autobus
Cadiz = autobus
Eintracht = autobus
Galata = autobus
2
@Janiama mała poprawka - wygrana z benficą zapewniłaby nam wyjście z grupy. Ale wygrywali też mecze, które musieli wygrać. Atletico, Napoli, Galata, Sevilla itp