La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1455 Culés

0

Ropa na stacjach już około 15 groszy w górę. Na święta przytrzymali, żeby ludzie przy stołach za bardzo nie narzekali, a teraz jazda w górę. Bo przecież cena baryłki nie ma znaczenia jak spada, bo mamy 3 miesięczne drogie zapasy, które trzeba wyprzedać. No, ale jak rośnie to już ma, wtedy żadnych zapasów nie ma i od razu trzeba na stacjach podnosić.

0

@Uukasz_93 Wczoraj w ciągu 15 min Orlen zmienił z 6.99 na 7.14

0

@Uukasz_93 "Na święta przytrzymali, żeby ludzie przy stołach za bardzo nie narzekali". Serio? 15 groszy różnicy miało ich od tego narzekania powstrzymać? I to tak jakby ktokolwiek się tym narzekaniem przejmował. Gdybym rządził to bym akurat wolał aby ludzie przy stołach rozładowali swoje emocje i niezadowolenie, niż gdyby mieli wychodzić w tym celu na ulice.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?