La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

konto usunięte

11

Jak podają media z różnych stron świata, na zachodzie zapanowała moda, kto więcej wyśle sprzętu UA.

Słoweńcy wchodzą za 54 czołgi


0

@Faun to mega dużo. Wg niektórych przecieków UA miała dostać ok. 100 czołgów, ale z tego co ja obserwuje, to czołgów T coś tam (czyli radzieckie) to na Ukrainę poszło jakieś 400 już xD
Nie zdziwię się, jak naszych czołgów już nie ma w Polsce.
Tak powinno się walczyć właśnie. UA ludzi ma. Nie mają ciężkiego sprzętu. To znaczy nie mieli. Teraz już mają.
Oprócz tego potrzebują korytarz wytoczyć do Mariupola.

konto usunięte

0

@michal26 nie ma się co czarować, Mariupol jest stracony. A Azowstalu nie wezma siłą, a głodem. Wiedzą, ze jest tam schron przeciwatomowy i straty w ludziach byłby ogromne( nawet jakby chcieli baaardzo atomówkę o niewielkim zasięgu, też to nic nie da, bo jest tam kilkukondygnacyjny schron atomowy)

0

@Faun ale co to znaczy, że Mariupol jest stracony? Taka gadkę słyszę od 50 dni, a oni walczą. Moim zdaniem wszystko zależy od tego jak potoczy się wojna w przeciągu następnych kilkunastu dni. Ukraina bardzo się dozbroiła i każdy dzień działa na ich korzyść. Ściągają co raz większe siły. Niewykluczone, że jak uda się przełamać linie Dniepru, to uda się wydrążyć korytarz zaopatrzeniowy

0

@michal26 ja bym powiedział ze stracony w tym sensie ze tam dojdzie do tragedii humanitarnej i nawet jak miasto odbija to strat w ludziach będą w dziesiątkach tysięcy (albo i gorzej)

0

@michal26
Po prostu Mariupol jest odcięty od Ukrainy.
Nie liczyłbym na jakieś przecięcie i odsiecz wojsk Ukraińskich z kierunku Kijowa, bo Rosja wiąże jednostki Ukraińskie na północy przy granicy.
Zagłodzą ich w końcu i sami z tych bunkrów powychodzą, stara strategia zdobywania zamków co 2 lata potrafili oblegać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?