La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 759 Culés

konto usunięte

12

Więcej rozdawnictwa stać nas najwyżej się dodrukuje;)
@tomek8756 @Kurkmen @michal26 @lucas/catalan

https://x.com/unveilNEWS/status/1517963480762130433

konto usunięte

10

@Barca1992 zaraz ci wjadą i napiszą, że biedaczyny zasługują na to wszystko. Przecież to jest chore...

3

@Barca1992 Tylko czekać, aż Polacy się zbuntują i zaczną się poważne kwasy między nami, a Ukraińcami.

2

@Kurkmen od dwóch miesięcy wystarczy się przejść po Warszawie i odrazu widać jakie to biedaczyny

konto usunięte

0

@Kozinho. no w Wawie to wiem o tym, bo mi znajomi z pracy relacjonują.

0

@Barcanajlepszyteam Jak zbuntujemy się? Przez 12lat nie potrafiliśmy się zbuntować to i teraz nic tutaj się nie wydarzy xD Polacy to potrafią tylko narzekać.

1

@Barca1992 Po co się ograniczać, od razu niech im 50k dadzą...

Sam jestem za tym, żeby im pomagać, ale k**wa nie w ten sposób, kolejnym socjalem...

1

@Barca1992 Kurde no. Ja rozumiem pomoc, ale czemu socjalem do cholery. Rozumiem znaleźć pracę czy zakwaterowanie, ale 500+ i temu podobne?
Pieprzony PiS

1

@hayek W sumie masz rację. Byłbym miło zaskoczony, gdyby to narzekanie zmieniło się w coś poważnego.

1

@Barca1992 Inflacja 20% is coming.. nie mówię, żeby nie pomagać Ukraińcom,ale ciągle zwiększenie socjalu nigdy nie prowadzi do niczego dobrego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?