La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1214 Culés

0

Wczoraj wyraźnie zabrakło sił ma to spotkanie. Po wysiłku czwartkowym wyjście tym samym składem nie było dobrym pomysłem. Depay powinien był zagrac od początku, tak samo Nico. Mam nadzieje ze się chłopaki jeszcze zbiorą do kupy i jakoś pociągną do końca ale utrzymać 2 miejsce będzie bardzo ciężko.

0

@AlwaysBlaugrana nie widziałem byśmy odstawali od Rayo. Problemem jest jeden model gry. Oni autobus, a my na Dembele i wrzutka. To nie działa od kilku meczy

0

@tbas nie? Zobacz na Ferrana chociażby, kilka tygodni temu ciągły drybling mijanie rywali, uciekanie obrońcy i strzały. Dzisiaj? Gość nie ma siły uciec z piłka jednemu obrońcy. Gavi? Tez spadła mu intensywność, De Jong również nie gra tak szybko jak wcześniej. Do tego Alba o wiele słabiej sobie radzi w ofensywie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?