La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

6

Nie oglądałem wczoraj meczu, ale ciągłe tłumaczenie się błędami sędziego w meczach z cadizem czy rayo to wstyd... to nie są drużyny, które są dla Barcy równoważnymi przeciwnikami. Bardzo tego nie lubię... I jeszcze wielu ramblowiczów broni Barce błędem sędziego w meczu ze "spadkowiczami".
Ta sytuacja, gdzie niby należał nam się karny, to powinna być sytuacją, która sprawiłaby, że jest szansą na podwyższenie juz korzystnego wyniku dla Barcy, a nie nadzieją na remis.
Mam nadzieję, że Xavi był trafionym wyborem i po presezonie będą pojawiały się przypadkowe porażki, jednak przy ładnej grze.

5

@qchulainn Nikt nie tłumaczy tego sędziowaniem gramy słabo co nie zmienia faktu że jawnie drugi mecz pod rząd jesteśmy okradani.

2

@qchulainn No pewnie że tak, powinniśmy nawet pomimo błędów arbitra wygrać łatwo, ale to nie zmienia faktu, że jeżeli tutaj robią co chcą to w meczu z Realem, Atleti czy kims mocniejszym też tak zrobią i ktoś będzie pokrzywdzony. Tutaj chodzi o konsekwencję na przyszłość.

1

@qchulainn Nikt tego raczej nie przedstawia jako powód porażki tylko jeżeli pojawiają się błędy to trzeba o tym mówić. Każda praca podlega ocenie, praca sędziów również.

0

@DonAndresFCB @kuz tak, trzeba o tym mówić, ale tutaj kibice (większość) mają wrażenie, że tylko Barca jest krzywdzona. Sędziowie są słabi, ale mylą się z każdą drużyna, więc nie ma co biadolić, tylko niech Xavi zmobilizuje chłopaków :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?