La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 831 Culés

4

Dobra pośmialiśmy się trochę teraz jednak trzeba szerzej spojrzeć na to gdzie jesteśmy. Za Kumana byliśmy na 9 miejscu a za Xaviego jesteśmy na 2. W składzie sami zamachowcy od Langleta po Umtitich. Xavi z tymi dziadami robi 300% normy.

konto usunięte

1

@fart jakie przewidywania ma dzis. Celci koncza dzis rywalizacji i sweepuja Netsow, czy jednak mimo wszystko wyrwia te jeden mecz?

0

@fart bzdura... Koeman miał tych samych zawodników i nie miał Auby, Ferrana, Pedriego, Alvesa i później jeszcze Depay z kontuzją...

Efekt nowej miotły się skończył i męczymy się z Rayo, czy Cadiz...

0

@Faun Osobiście chciałbym sweepa i odpoczynek zwłaszcza dla Roba Williamsa, który wrócił po kontuzji. Natomiast tak sobię myślę, że Nets będą podrażnieni i za wszelką cenę powalczą aby wstydu nie było. Tak to widzę.
@gaucho104 Może masz rację no zobaczymy jak to będzie wygladało w kolejnych spotkaniach.

1

@fart chciałbym się mylić... Nie mam nic do Xaviego, ale tak jak swojego czasu było widać polot w grze tak teraz tragiczną grę zwalamy tylko na Koemana. Pytanie jak długo?
Mam nadzieję że nowy sezon będzie lepszy.

0

@gaucho104 miał Pedriego.

0

@Rewolucja123 przez większość czasu kontuzjowanego :P

0

@gaucho104 Wypadł z jego i sztabu medycznego winy.

0

@Rewolucja123 tak jak teraz z winy Xaviego niestety idąc twoim tokiem rozumowania...

0

@gaucho104 No nie, z winy Xaviego kontuzję poniósł Fati, bo to on podjął się ryzyka wystawienia na dłuższy, niż zalecany okres czasu. Koeman wystawił Pedriego po kontuzji od razu od 1' i ten doznał później kontuzji, podjął się tego samego ryzyka, co Xavi później.

0

@Rewolucja123 patrząc od tej strony to tak. Myślałem że chodzi Ci po prostu że przeciążony organizm etc.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?