- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1177 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1177 Culés
0
Kiedyś na jednym z głównych portali informacyjnych był artykuł w stylu "tak się bawi w korporacjach" i pokazali filmik, w którym dziewczyna za 10 tys. złotych przeszła nago między szpalerem kilkudziesięciu mężczyzn stojących wzdłuż jakiejś większej salki.
Moja pierwsza reakcja to było obrzydzenie sprzedajną dziewczyną, która dała się sprostytuować za pieniądze. Ale po chwili pomyślałem sobie czy tego samego nie robią słynne kobiety pozując nago przed milionami dla np. Playboya? To się wtedy nazywa pokaz niezależności i kobiecości. I to czasem w ciąży.
Ciekawe czy gdyby Wasza partnerka zdecydowała się na taki szpaler czy pozowanie do magazynu, byłoby to dla Was do przyjęcia? I gdyby taka dziewczyna wyjaśniła, że może eksponować swoje ciało, a jest przecież wierną partnerką i nie rozumie oburzenia.
Mimo wszystko dla mnie dla laska z korpo to jednak zaprzeczenie tego co cenię, czyli niematerialistycznego trybu życia i szacunku do samego siebie.
2
@Comentateiro IMO ludzie mają wolną wolę, więc niech robią to co dla nich najlepsze (oczywiście nie krzywdząc przy tym innych)
3
@Comentateiro Dokładnie to co @tomek8756 napisał. Taka dziewczyna nie byłaby moją partnerką ale jak tej lasce i jej partnerowi (jeśli go ma) to pasuje, to jej sprawa ;) To raczej współczuć należy tym typom że 10 koła puszczają żeby popatrzeć na gołą kobietę
1
@Comentateiro Jeśli jej by to nie przeszkadzało, to nie rozumiem, dlaczego miałoby tobie
0
@Persyfl Można i tak spojrzeć, ale gdyby tak swobodnie komentować kwestie moralności, to po co komu wychowanie? W moim życiu to nic nie zmieni, ale tacy ludzie wydają mi się żałośni. Handelek - nie obwarowany ograniczeniami, w tym własnym ciałem.
Podobnie co mnie obchodzą prostytutki - ich ciało? Ale po ludzku mi szkoda, że wylądowały w takim zaułku, i wiele z nich pewnie ma problemy z samymi sobą.
A Tobie przeszkadzałoby gdyby Twoja partnerka to zrobiła?
0
@Comentateiro Sex working to osobny temat, bo tam się niezbyt często ląduje z wyboru.
Co do partnerki, to nie Mi o tym decydować. Jej ciało, jej wybór. Co innego, gdyby to nie był wolny wybór, ale zdaje się nie o to pytasz.
Kwestia żałosności jest subiektywna. Dla niektórych żałosne jest podniecenie się 22 milionerami ganiajacymi za piłką.